Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - GŁOSOWANIE. Jak głosować? [NUMER SMS]

2020-09-27 15:36 ek
Szansa na sukces 2020
Autor: Materiały prasowe TVP

Już niedługo poznamy imię i nazwisko reprezentanta naszego kraju, który pojawi się na Eurowizji Junior 2020. Wybór kandydata nastąpi w finale eurowizyjnej Szansy na Sukces już 27 września. Jak głosować na swojego faworyta? Instrukcję razem z numerem go głosowania SMS, podrzucamy wam na ESKA.pl.

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - GŁOSOWANIE SMS. Jak głosować na swojego faworyta? Na ten dzień czekali wszyscy! Już w niedzielę 27 września poznamy polskiego reprezentanta na tegorocznym Konkursie Piosenki Dla Dzieci. W tym roku preselekcje do Eurowizji Junior 2020 przeprowadzane są w telewizyjnym programie Szansa na Sukces. Podczas trzech półfinałów zostały wyłonione zwyciężczynie, które zmierzą się ze sobą na scenie w finale i powalczą o tytuł reprezentanta Polski. Pierwszy półfinał eurowizyjnej Szansy na Sukces wygrała Lena Marzec, kolejno jurorzy nagrodzili Agatę Serwin, a w trzecim odcinku triumfowała Ala Tracz.

Trzy utalentowane i młode wokalistki wystąpią w wielkim finale, podczas którego ponownie zaprezentują swój głos. O tym, kto ostatecznie zdobędzie bilet na Eurowizję Junior 2020 zadecydują jury, a także widzowie w głosowaniu SMS-owym. W jaki sposób można głosować na swojego faworyta? Na jaki numer wysyłać SMS-y?

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020 - GŁOSOWANIE SMS

Czy uda nam się zdobyć Europę po raz trzeci? Tego dowiemy się już 29 listopada, podczas Konkursu Eurowizji Junior 2020. Tymczasem podczas emisji programu w niedzielę 27 września o godzinie 15:15, widzowie będą mogli głosować na swoją faworytkę za pomocą SMS-ów. 

  • Jeżeli uważacie, że reprezentantką Polski powinna zostać Lena Marzec, wysyłajcie SMS o treści 1 na numer 7350.
  • Jeżeli waszą faworytką jest Agata Serwin, wysyłajcie SMS o treści 2 na numer 7350.
  • Jeżeli uważacie, że na zwycięstwo zasługuje Ala Tracz, wysyłajcie SMS o treści 3 na numer 7350.
Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze