Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 - finał. Co się wydarzy?

2020-09-27 14:00 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: TVP VOD

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. I choć wiadomo już, że uczestnicy nie zawitają do Warszawy, a konkurs zostanie przeprowadzony drogą online, fani Eurowizji mogą liczyć na wiele emocji. Polski reprezentant ponownie zostanie wybrany w programie Szansa na Sukces. Co wydarzy się w finale? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl.

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - co się wydarzy w finale? W jaki sposób zostanie wyłoniony reprezentant Polski w prestiżowym konkursie? Tego dowiecie się, zaglądając na ESKA.pl. Już 29 listopada odbędzie się kolejna edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dzięki zwycięstwu Viki Gabor, Polska po raz drugi otrzymała możliwość zorganizowania gali. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, wiele krajów wycofało się z walki o zwycięstwo, a Telewizja Polska poinformowała, że wydarzenie odbędzie się w zupełnie innej, niż dotychczas formie. Mianowicie, konkurs zostanie przeprowadzony drogą online. Oznacza to, że reprezentanci poszczególnych krajów nie przylecą do Polski.

W tym roku, podobnie jak w zeszłym, polski reprezentant zostanie wybrany drogą eliminacji, które odbywają się w programie Szansa na Sukces.  Co tydzień, troje jurorów decydują o tym, który z grona uczestników zawalczy o możliwość reprezentowania naszego kraju w wielkim finale. Jak przebiegnie ostateczna runda? 

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020 - finał 

Jak będzie wyglądał finał Szansy na Sukces? W odcinku specjalnym wystąpi troje uczestników - finaliści trzech ostatnich odcinków. Młodzi artyści zaśpiewają dwie piosenki. Jak mówi regulamin, pierwsza z nich to utwór z listy utworów wybranych przez producenta do danego odcinka audycji, w którym brał udział uczestnik, ale nie ten sam, którym uczestnik wygrał odcinek Audycji. Oznacza to, że np. Lena Marzec nie będzie mogła zaśpiewać piosenki Andromeda. 

Drugi kawałek ma być tym, który powstał z myślą o Eurowizji Junior 2020. Piosenka uczestnika ma być zgodna z warunkami regulaminu Konkursu Piosenki Eurowizja Junior 2020

Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020 - jak głosować?

O tym, kto zwycięży i otrzyma życiową szansę zadecydują zarówno telewidzowie, jak i jury w trzyosobowym składzie. Widzowie oddają głos na uczestnika, wysyłając SMS pod numer podany w trakcie trwania programu, a w treści SMS wpisują numer swojego faworyta. Zwycięzcą Szansy na Sukces zostanie uczestnik, który otrzyma w wyniku głosowania jury oraz widzów największą liczbę głosów. W przypadku takiej samej ilości głosów oddanych na dwóch lub więcej uczestników o kolejności decyduje głos jury.

Najnowsze