Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - piosenki z 3. odcinka. Co zaśpiewają uczestnicy?

2020-09-20 11:41 Maksymilian Kluziewicz
Szansa na Sukces
Autor: YouTube/TVP VOD

Przed nami ostatni odcinek pierwszego etapu programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020. Ponownie siedmioro uczestników stanie do walki o awans do finału show, w którym nagrodą jest możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020. Jakie utwory zaśpiewają uczestnicy? Sprawdź szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - 3. odcinek muzycznego show przed nami. Już w najbliższą niedzielę, 20 września 2020 roku, zobaczymy ostatnią grupę uczestników, którzy marzą o możliwości reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Po tym, jak Viki Gabor zwyciężyła w Gliwicach rok temu, Telewizja Polska podjęła decyzję o ponownym wyłonieniu kolejnego reprezentanta w programie Szansa na Sukces. Podobnie do zasad obowiązujących w 2019 roku, o możliwość zaśpiewania przed europejską publicznością walczy 21 uczestników - po siedmiu w każdym odcinku. W pierwszym odcinku triumfowała Lena Marzec, natomiast w drugim Agata Serwin. Przed nami trzeci odcinek show. Jego zwycięzca zmierzy się z wokalistkami w wielkim finale.

Każdy z odcinków programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 ma inny temat przewodni. Zmieniają się również jurorzy. W trzecim odcinku zmagania utalentowanych uczestników ocenią: MaRina, Katarzyna Łaska oraz Dawid Kwiatkowski. Jakie piosenki zaśpiewają potencjalni reprezentanci Polski na Eurowizji?

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 - piosenki

W trzecim odcinku show uczestnicy zabiorą widzów z powrotem do beztroskich czasów dzieciństwa. Zaśpiewają bowiem piosenki doskonale znane z filmów animowanych, jak również innych produkcji skierowanych do najmłodszych. Te piosenki usłyszymy na pewno:

  • Herkules - Ani słowa
  • Król Lew - Miłość rośnie wokół nas
  • Mała Stopa - Większy świat
  • Pocahontas - Kolory wiatr
  • Vaiana. Skarb Oceanu - Pół kroku stąd
  • Frozen - Mam tę moc
Najnowsze