Szalony Reporter - wiek, wzrost, żona, walki, Ukraina. Kim jest Tomasz Matysiak?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 15: I KONFERENCJA / YouTube.com/FAME MMA Szalony Reporter - wiek, wzrost, żona, walki, Ukraina. Kim jest Tomasz Matysiak?

Szalony Reporter - wiek, wzrost, żona, walki, Ukraina. Kim jest Tomasz Matysiak?

2023-08-05 14:50

Kim jest Szalony Reporter? Popularny internetowy twórca zyskał popularność za sprawą TikToka, gdzie często publikował ciekawe treści. Jeszcze głośniej zrobiło się o nim, gdy rozwoził po Ukrainie pożywienie i inne dary pomagające lokalnym społecznościom przetrwać trudny, wojenny czas. Federacja Fame MMA ogłosiła go, jako jednego ze swoich zawodników. Kim jest Tomasz Matysiak? Poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Szalony Reporter - wiek
  2. Szalony Reporter - wzrost
  3. Szalony Reporter - żona
  4. Szalony Reporter - Ukraina

Szalony Reporter - wiek, wzrost, żona, walki, Ukraina, czyli wszystko, co pojawia się obok pseudonimu popularnego internetowego twórcy w wyszukiwarce. Kim jest Tomasz Matysiak? Kto to jest? Szalony Reporter zyskał popularność za sprawą TikToka, gdzie komentował aktualną sytuację mającą miejsce w Polsce. Jeszcze głośniej zrobiło się o nim, gdy heroicznie podróżował po ogarniętej wojnie Ukrainie i pomagał najbardziej potrzebującym. Odwiedzał schrony, gdzie dzielił się jedzeniem z ukrywającą się przed rosyjską agresją społecznością. Pomagał również żołnierzom. Szalony Reporter wywołał spore kontrowersje i sam faktycznie przyznał się do niefortunnego błędu. Będąc w jednym z ukraińskich, zniszczonych miast, zrobił sobie zdjęcie pozując mając uśmiech na twarzy. Biorąc jednak pod uwagę, jak dużo dobra czyni popularny Tiktoker, fani wybaczyli mu tę wpadkę.

Wyniki wszystkich walk Clout MMA 1. Kto wygrał Clout MMA, 5.08.2023? [WYNIKI]

Artur Szpilka na gorąco o Załęckim i "Diablo" Włodarczyku: Denis to UPASIONA ŚWINIA | Andrzej Kostyra

Szalony Reporter - wiek

Ile lat ma Szalony Reporter? Wiek intryguje wiele osób. Ta informacja skrywana jest w tajemnicy.

Szalony Reporter - wzrost

Wzrost Szalonego Reportera nie jest znany. Poznamy go oficjalnie, tak jak wagę, podczas kolejnych spotkań w ramach Fame MMA 15.

Szalony Reporter - żona

Żona Szalonego Reportera to Kinga. Wspólnie podróżują zwiedzając najbardziej odległe miejsca świata. Jak piszą na swojej stronie internetowej: Kraje, które dotychczas odwiedziliśmy, alfabetycznie: Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Egipt, Francja, Gwatemala, Hiszpania, Holandia, Honduras, Izrael, Jordania, Kenia, Kolumbia, Kostaryka, Kuba, Luksemburg, Malediwy, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Panama, Rosja, Salwador, Szwecja, Tanzania, Tunezja, Turcja, Ukraina, Węgry, Włochy, Wielka Brytania, Zanzibar. Ich kanał na YouTube robi coraz większą furorę. Para pokazuje najciekawsze miejsca na planecie.

Szalony Reporter - Ukraina

Szalony Reporter jeździ po ogarniętej wojną Ukrainie i pomaga najbardziej potrzebującym. Pomógł już rozwożąc pożywienie, ryzykując przy tym swoje życie. Jego dokonania możecie sprawdzić na profilu @szalony.reporter na TikToku.

Sonda
Czy Szalony Reporter wygra z Jackiem Murańskim?