SZA - kim jest i jakie ma hity?

i

Autor: fot. imprezyprestige.com SZA - kim jest i jakie ma hity?

SZA - kim jest i jakie ma hity?

2017-07-28 17:35

Kim jest wokalistka, która przyjedzie do Polski? Co może zaśpiewać na koncercie w Warszawie? Jej karierę przybliżamy na ESKA.pl

SZA - kim jest artystka mająca coraz większą ilość fanów? Gwiazda światowego rynku muzycznego szturmem wdarła się na scenę muzyczną w 2012 roku. Wydała mini album zatytułowany See.SZA.Run, który bardzo spodobał się krytykom. Nieco później udało jej się nawiązać współpracę z gwiazdami hip-hopowej sceny. Artystka w 2017 otrzymała nominację do nagrody VMA w kategorii Najlepszy Nowy Artysta. Już 16 listopada wystąpi w warszawskim klubie Progresja.

SZA - kim jest i jakie ma hity?

SZA, a tak naprawdę Solana Imani Rowe jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów. Słowa jej utworów poruszają głównie tematy seksualności, nostalgii i porzucenia. 26-letnia wokalistka w 2013 roku podpisała profesjonalny kontrakt z hip-hopową wytwórnią. W tym samym roku artystka wydała kawałek zatytułowany Teen Spirit, który doczekał się wersji z 50 Centem. Artystka zaśpiewała gościnnie w dwóch piosenkach na debiutanckim albumie SchoolBoy'a Q. Styl muzyczny, w którym SZA tworzy jest opisywany, jako "alt R&B;". 9 czerwca 2017 premierę miał album Ctrl, w którym pojawili się świetni goście tj. Kendrick Lamar, Travis Scott czy James Fauntleroy. 

Jak wymówić pseudonim tej artystki? SZA wymawia się jako Syza.