Syn O.S.T.R.-a rapuje - Jaś Ostrowski: talent mam po ojcu, ambicje po matce!

2016-01-07 9:19
Janek Ostrowski
Autor: fot. YouTube/Szkoła Podstawowa nr 2 w Kaliszu im. Jana Pawła II Syn O.S.T.R. rapuje - Jaś Ostrowski talent ma po ojcu, ambicje po matce!

Jaś Ostrowski, czyli syn O.S.T.R.-ego po raz kolejny udowodnił, że powinien iść w ślady swojego ojca. Siedmioletnie dziecko jednego z najpopularniejszych polskich raperów w Polsce, wzięło udział w konkursie a internauci są pod wielkim wrażeniem! I słusznie, bo rapujący młodzieniec ma potencjał! Zresztą przekonajcie się sami - na ESKA.pl!

Syn O.S.T.R.-a rapuje o ojcu, matce i kulturze rapu! Jest to dowód na to, że siedmiolatek chciałby iść drogą swojego ojca. Coraz częściej Jaś Ostrowski pokazuje swój talent, który za każdym razem doceniają internauci! W związku z tym podejrzewamy, że o synu Ostrego już niebawem będzie bardzo głośno! Poniżej sprawdźcie, jak wygląda Klasa ze snów okiem Jasia Ostrowskiego - utwór zgłoszony przez jego szkołę na konkurs

Syn O.S.T.R. rapuje

Uczniowie kaliskiej podstawówki przygotowali wideo, które cieszy się ogromnym uznaniem wśród internautów. Muzyczny projekt został stworzony na potrzeby 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego - "Klasa ze snów". W całym przedsięwzięciu wziął udział uczęszczający do szkoły w Kaliszu, Jaś Ostrowski - syn popularnego rapera, którego znacie pod pseudonimem O.S.T.R. Filmik z siedmioletnim raperem - w trzy dni od premiery miał już ponad 290 tysięcy odsłon! Tatę chłopca rozpiera duma, o czym przekonuje na swoim oficjalnym profilu w serwisie Facebook, pisząc: - Chciałbym się pochwalić pracą konkursową szkoły podstawowej, do której uczęszcza mój starszy syn Jasiek! Nie ukrywam, jestem dumny z syna!!! (...) Nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko leci!!! Jasiu jesteś mistrzem!!! 

Oto dowód, że Jaś Ostrowski talent ma po ojcu, a ambicje po matce:

 

>> WOŚP 2016: jak wspierać online Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Dzieciaki potrafią być TAAAAAKIE urocze. Jeśli chcecie obejrzeć innego małego geniusza w akcji, odpalajcie film Tygrysek Rozrabiaka. To historia kilkulatka, który przygarnia młodego tygrysa i próbuje ukryć go przed rodzicami. Katastrofa murowana!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze