Syn Edyty Górniak śpiewa hit ostatnich miesięcy. Wokalistka pochwaliła się talentem Allana w sieci. Posłuchaj!

2016-01-01 0:50
Syn Edyty Górniak śpiewa hit ostatnich miesięcy. Wokalistka pochwaliła się talentem Allana w sieci. Posłuchaj!
Autor: Fot. WBF Syn Edyty Górniak zaśpiewał piosenkę Sugar Robina Schulza

Edyta Górniak pochwaliła się talentem syna. Dumna mama udostępniła w sieci krótkie wideo, na którym jej syn prezentuje swoje wokalne zdolności. Posłuchaj, jak syn Edyty Górniak śpiewa hit ostatnich miesięcy. Podoba się Wam Sugar w wykonaniu Allana?

Syn Edyty Górniak śpiewa hit ostatnich miesięcy, a dumna mama chwali się jego talentem w sieci. Wokalistka udostępniła na Instagramie wideo, gdzie zaprezentowała umiejętności wokalne Allana. Fani artystki szybko docenili 11-latka. Pod nagraniem nie brakuje pozytywnych komentarzy. Edyta Górniak nie próbuje na siłę odciągnąć syna od show-biznesu. W listopadzie piosenkarka zabrała Allana na plan programu The Voice of Poland. Jego zdjęcia z wizyty w studio bardzo długo robiły furorę w sieci.

>> Sylwester 2015: Edyta Górniak witała Nowy 2016 Rok w Krakowie z TVN [VIDEO]

Syn Edyty Górniak śpiewa

Na krótkim nagraniu, które Edyta Górniak udostępniła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie możemy zobaczyć i posłuchać Allana, który śpiewa refren wakacyjnego hitu Sugar Robina Schulza. Trzeba przyznać, że syn Edyty Górniak brawurowo poradził sobie z tą piosenką. Jak myślicie, czy uda mu się pójść w ślady mamy i zrobić karierę muzyczną? Tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne: Allan zdecydowanie odziedziczył talent po mamie. Przekonajcie się sami!

#edytagorniak #with #my #sunrise #on #the #way #to #KRAKÓW Film zamieszczony przez użytkownika Edyta Gorniak (@edytagorniak)

Sylwester w Krakowie 2016

Edyta Górniak wystąpi podczas sylwestrowej imprezy w Krakowie. Wokalistka zaśpiewa kilka swoich największych hitów. Dodatkowo wystąpi w duecie z Glacą ze Sweet Noise. Wspólnie wykonają swój utwór sprzed lat. Na krakowskiej scenie oprócz Edyty Górniak wystąpią m.in. Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska i Afromental. Wszystkich, którzy w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia zawitają na krakowski rynek czeka FUNtastyczna zabawa!

>Sylwester TVN w Krakowie 2015. Edyta Górniak i Glaca ze Sweet Noise wystąpią w duecie

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze