Symfonicznie Lady Pank to najpopularniejsza polska płyta. Zobacz najnowsze notowanie listy OLiS na Eska.pl [VIDEO]

2013-02-13 17:02

Symfonicznie Lady Pank to ponownie najpopularniejsza płyta w Polsce. Album utrzymuje tak wysoką pozycję już od 8 notowań. Druga pozycja należy do Passione, najnowszego albumu Andrea Bocelli. Na trzecim miejscu znalazła się Muzyka Filmowa z filmu Les Miserables. Zobacz single z najpopularniejszych płyt w Polsce.

Symfonicznie Lady Pank to najpopularniejsza płyta w Polsce. Na drugiej pozycji znalazł się album Passione Andrea Bocelli. Trzecie miejsce należy do Muzyki Filmowej z filmu Les Miserables.

Zobacz na Eska.pl Lady Pank zagrają w Walentynki 2013 w Warszawie

W najnowszym notowaniu listy OLiS wzrost zanotowała Imany z krążkiem The Shape Of A Broken Heart. Spadek na miejsce piąte zanotował Artur Andrus i Myśliwiecka. Chociaż szał na Ona Tańczy Dla Mnie powoli mija, płyta zespołu Weekend nadal utrzymuje się na wysokiej, szóstej pozycji. 7 miejsce należy do Boso Zakopower. Kolejny skok na liście to Muzyka Filmowa z filmu Django Unchained. Justin Bieber z krążkiem Believe Acoustic zadebiutował na 9 pozycji listy najpopularniejszych polskich albumów. Pierwszą dziesiątkę zamyka Donatan z płytą Równonoc - Słowiańska Dusza. Donatan był ostatnio gościem videoczatu Eska.pl podczas którego opowiadał między innymi o kulisach powstawania tego albumu.

Zobacz Zawsze Tam Gdzie Ty - Lady PankZobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend
Zobacz Nie Lubimy Robić - DonatanNie czytałeś jeszcze?

Tego słucha Justin Bieber!

EP


Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze