Sylwia Wysocka w hicie Mabel porwała jurorów The Voice of Poland. Co o niej wiemy?

2020-10-17 21:45 MK
Sylwia Wysocka
Autor: Fot. TVP

Jedenasta edycja hitowego programu The Voice of Poland nie przestaje zaskakiwać. Widzowie po raz kolejny mogą śledzić, jak na ich oczach rodzą się prawdziwe gwiazdy muzyczne. Jedną z uczestniczek, które pomyślnie przeszły etap Przesłuchań w ciemno jest Sylwia Wysocka. Do czyjej drużyny trafiła ta wokalistka? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Sylwia Wysocka - kim jest uczestniczka jedenastej edycji The Voice of Poland? Informacji o wokalistce z pewnością będą poszukiwać widzowie hitowego show, których Sylwia, podobnie jak jurorów, powaliła na kolana swoim wykonaniem wielkiego hitu Don't Call Me Up z repertuaru Mabel.

Jedenasta edycja The Voice of Poland rozpoczęła się na dobre. Nie brakuje w niej niesamowitych talentów. Sylwia Wysocka to jeden z nich. Występ podczas Przesłuchań w ciemno został doceniony przez reprezentantki panelu jurorskiego, czyli Edytę Górniak i Urszulę Dudziak. Pod czyje skrzydła trafiła uczestniczka?

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sylwia Wysocka - kim jest?

Część widzów może kojarzyć Sylwię Wysocką z jej kanału na YouTubie. Wokalistka postanowiła iść za ciosem i skorzystać z popularności, jaką daje jej udział w hitowym formacie. Na kanale wokalistki dostępne są jej interpretacje hitów Lady Gagi czy też Sanah.

Najnowsze