Sylwia Przybysz rozkochała w sobie internautów. Wzruszające wykonanie megahitu robi furorę

Sylwia Przybysz rozkochała w sobie internautów. Wzruszające wykonanie megahitu robi furorę
Autor: screen z filmu na YouTube: Justin Bieber & benny blanco - Lonely (Cover by Sylwia Przybysz) / YouTube.com/Sylwia Przybysz Official Sylwia Przybysz rozkochała w sobie internautów. Wzruszające wykonanie megahitu robi furorę

Sylwia Przybysz wrzuciła do sieci pierwszy od trzech miesięcy cover i od razu oczarowała internautów. Czy to najbardziej przejmujące wykonanie w tym roku? Obejrzyjcie już teraz i oceńcie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Sylwia Przybysz - nowa wersja piosenki Biebera
  2. Lonely - piosenka Justina Biebera na żywo

Sylwia Przybysz nie od tygodnia, miesiąca, czy roku udowadnia w internecie, że ma duże możliwości wokalne. Wyliczyliśmy, że od pięciu lat wrzuca do sieci swoje utwory, czy też nowe wersje najbardziej znanych hitów. Debiutancka płyta Plan, 22-letniej artystki urodzonej w rodzinnym mieście Quebonafide, zawierała między innymi hit Turn The Page, a także utwór Plan, czyli tytułowy singiel. Ostatnie wydania to dwie doskonale bujające piosenki. Pierwsza nosi tytuł Geografia, a druga Anioły. Sylwia Przybysz po tym czasie zdecydowała się wrócić do tworzenia coverów znanych hitów. W czerwcu 2020 wypuściła wyjątkową wersję hitu Adore You, Harry'ego Stylesa oraz Nobody's Perfect, Jessie J. Obie wersje stworzyła we współpracy ze swoją siostrą Olgą. Fanów, w tym ponad 535 tysięcy widzów subskrybujących kanał wokalistki na YouTube, z pewnością ucieszyła informacja, że Sylwia Przybysz pracuje nad nową płytą.

Sylwia Przybysz - nowa wersja piosenki Biebera

Wiele osób miało nadzieję, że następnym wideo, które wokalistka doda na swój kanał YouTube będzie teledysk zapowiadający pierwszą od dwóch lat płytę. Tak się jednak nie stało, ale fani nie mogą mówić o rozczarowaniu. Wręcz przeciwnie. Zostali oczarowani nową odsłoną megahitu Lonely, za który odpowiada Justin Bieber we współpracy z Benny Blanco.

Czarujące wykonanie, za które odpowiada Sylwia Przybysz, w krótkim czasie doczekało się blisko 300 komentarzy. Wszystkie osoby wyraziły podziw talentowi młodej wokalistki. Piszą m.in.:

  • Jesteś taka prawdziwa w tym, co robisz Sylwia <3
  • Piękne wzruszyłem się przy tym piękne i tak samo pięknie wyglądasz
  • Brakowało mi tego cudownego głosu❤
  • Ślicznie kochana❤
  • Ale ty masz piękny głos 😍❤️

Przekonajcie się, że internauci mają racje słuchając wykonania hitu Lonely poniżej:

Lonely - piosenka Justina Biebera na żywo

Justin Bieber i benny blanco połączyli swoje siły w studiu, a efektem jest wspólny singiel Lonely. Za produkcję utworu odpowiadają blanco oraz FINNEAS, brat Billie Eilish. Artysta miał nadzieję, że zadebiutuje na szczycie listy Billboard Hot 100, jednak tak się nie stało. Co więcej, nie zadebiutował nawet w TOP 10 zestawienia. Lonely, w ostatnim notowaniu listy, znalazło się dopiero na 14. miejscu. Justin licząc, że jego sentymentalna piosenka znajdzie się wyżej, wypuścił akustyczną jej wersję. 

Najnowsze