Sylwia Przybysz - płyta Tylko Raz online. Tracklista, piosenki i data premiery

i

Autor: fot. okładka płyty Sylwia Przybysz - płyta Tylko Raz online

Sylwia Przybysz - płyta Tylko Raz online. Tracklista, piosenki i data premiery

2016-10-20 18:45

Sylwia Przybysz prezentuje płytę Tylko Raz! Co wiemy o drugim krążku młodej gwiazdy muzyki? Tracklista, piosenki, data premiery i najważniejsze informacje znajdziecie na ESKA.pl!

Sylwia Przybysz - płyta Tylko Raz online na ESKA.pl. Prezentujemy tu wszystkie informacje o drugim w karierze krążku młodej gwiazdy muzyki. Artystka ma na koncie mnóstwo sukcesów, które osiągnęła z wytwórnią MyMusic. Kiedy nowa płyta Sylwii Przybysz? Album Tylko Raz swoją premierę będzie mieć 9 grudnia. Wcześniej, bo dokładnie od 21 października wydawnictwo można nabyć w przedsprzedaży. Kupując je przedpremierowo oprócz autografu otrzymacie limitowaną silikonkę.

Sylwia Przybysz - płyta Tylko Raz

Wokalistka ciesząca się w internecie ogromną popularnością wydaje swój drugi w karierze krążek! Jego okładka pojawiła się na dzień przed startem przedsprzedaży. Za sprawą płyty pt. Tylko Raz, młoda artystka chce podzielić się ze słuchaczami kolejnymi emocjami, które towarzyszą jej w życiu.

Tracklista płyty Tylko Raz nie jest jeszcze znana. Bądźcie pewni, że poznacie ją na ESKA.pl! W oczekiwaniu przypominamy Wam kawałek nagrany we współpracy z zespołem Verba - Związane oczy mam:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE