Sylwia Lipka - sklep, wiek, chłopak, wzrost, Insta, Eurowizja, piosenki, tatuaże

2020-09-19 9:28
Sylwia Lipka - sklep, wiek, chłopak, wzrost, Insta, piosenki, tatuaże
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News, Sylwia Lipka - sklep, wiek, chłopak, wzrost, Insta, piosenki, tatuaże

Sylwia Lipka to jedna z gwiazd, na którą trzeba zwrócić uwagę. Śpiewa, prowadzi kanał na YouTube, spędza czas z fanami, ale również tańczy! Artystka jest jedną z uczestniczek Tańca z Gwiazdami 2020. Co trzeba wiedzieć o Sylwii Lipce? Poznajcie ją bliżej już teraz, bo karierę przybliżamy - na ESKA.pl

Sylwia Lipka - sklep, wiek, chłopak, wzrost, Insta, piosenki, tatuaże. Zastanawiacie się, kim jest Sylwia Lipka? Młoda gwiazda internetu debiutowała, jako wokalistka w 2015 roku, kiedy to dołączyła do projektu Young Stars, który ma na celu promowanie zdolnej młodzieży. Wtedy wypuściła singiel zatytułowany Masz to coś, który przekroczył barierę 2,4 miliona wyświetleń na YouTube. Warto dodać, że rok wcześniej wokalistka była gwiazdą stacji telewizyjnej Disney Channel Polska, gdzie prowadziła program I Love Violetta. Dodatkowo Sylwia Lipka występuje na deskach teatrów muzycznych. W 2016 roku wydała swój pierwszy studyjny album, zatytułowany Szklany Sen. Płyta zadebiutowała na 2. miejscu listy sprzedaży OLiS, a co więcej dwa single z wydawnictwa: Zapomnieć chcę i Zobacz - uzyskały status złotej płyty. W wolnym czasie Sylwia Lipka jeździ na desce odkrywając nowe i ciekawe miejsca w mieście.

Sylwia Lipka - sklep

Sylwia Lipka specjalnie dla swoich fanów stworzyła specjalny fan-zone. Na podstronie mymusicshop.pl, kupić można bluzę z kapturem z napisem Wbrew Pozorom (tytuł ostatniej płyty Sylwii), wyjątkowe kapsle, worki, opaski tkaninowe, czapki z daszkiem, breloki, czy chociażby wydane przez nią płyty.

Sylwia Lipka - wiek

Ile lat ma Sylwia Lipka? Wiek młodej gwiazdy internetu i wokalistki z Tańca z Gwiazdami 2020, nie jest żadną tajemnicą. Sylwia Lipka urodziła się 12 grudnia 1996 roku w Katowicach. Obecna jest w sieci od 2011 roku, czyli gdy miała 15 lat.

Sylwia Lipka - Eurowizja

Sylwia Lipka, to według wielu osób jedna z faworytek do udziału w dorosłej Eurowizji. Zanim jednak do tego dojdzie, fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Już kiedyś była związana z tym prestiżowym wydarzeniem. 1 października 2017 zasiadła w jury krajowych eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Sylwia Lipka - WZROST

Ile wzrostu ma Sylwia Lipka? Młoda wokalistka mierzy około 166 centymetrów. 

Sylwia Lipka - chłopak

Sylwia Lipka ma chłopaka? Od czasu do czasu pojawiały się informacje, że wokalistka ma drugą połówkę. Plotki pojawiły się w sierpniu 2019, kiedy to w sieci pojawiło się kilka zdjęć pary w romantycznych ujęciach. Mowa o Youtuberze Dominiku Rupińskim. Jak później wyjaśniła wokalistka, ich związek był częścią filmu, który trafił na YouTube. 

Sylwia Lipka - piosenki

Jakie piosenki ma na koncie Sylwia Lipka? 24-letnia gwiazda swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2015 roku, kiedy to wypuściła singiel zatytułowany Masz to coś. Oprócz tego wypuściła numer Zobacz i Zapomnieć chcę, który pokrył się złotem. Sylwia Lipka to również utwory: Puzzle dwa, Fly to Sky, Nie zapomnę, Cztery Łapy i ostatni numer Gdybyś. Gościnnie usłyszeć możemy ją w numerze DJ-a Remo, Remofere. Sylwia Lipka na swoim koncie ma trzy płyty:

  • Szklany sen (2. miejsce OLiS)
  • Fala/Wave (2. miejsce OLiS)
  • Wbrew Pozorom (3. miejsce OLiS)

Sylwia Lipka - tatuaże

Sylwia Lipka uwielbia tatuaże. Gwiazda polskiej sceny muzycznej wytatuowała sobie:

  • Ananasa na ręce (na podstawie fan-artu);
  • Samolot oraz kolorowe kropki (oznaczają podróże Sylwii);
  • Świecę na kostce;
  • "7/8" - Sylwia byla 7. z kolejności dzieckiem swoich rodziców;
  • Tatuaż fala na kostce;

Sylwia Lipka - Instagram

Jeśli szukacie Sylwii Lipki na Instagramie, to wystarczy wpisać @sylwialipka_music. Tylko w tym popularnym serwisie społecznościowym śledzi ją 900 tysięcy osób. Sama obserwuje między innymi Jasona Derulo, Camilę Cabello, Billie Eilish, 4Dreamers, Kacpra Błońskiego, czy Anię Karwan.

Wyświetl ten post na Instagramie.
love me the way i am or leave me alone. 💭 Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music)
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze