Sylwia Lipka nigdy nie widziała takich filmów! Szczere wyznanie artystki

2020-01-30 15:02
Sylwia Lipka nigdy nie widziała takich filmów! Szczere wyznanie artystki
Autor: WBF Sylwia Lipka nigdy nie widziała takich filmów! Szczere wyznanie artystki

Sylwia Lipka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Interesuje się modą, śpiewaniem, a także uwielbia spotkania z fanami. Jej instagramowy profil wkrótce śledzić będzie milion osób. Jakie tajemnice skrywała młoda wokalistka? Co nowego warto wiedzieć o artystce? Ciekawostki na jej temat przybliżamy w jednym miejscu - na ESKA.pl!

Sylwia Lipka, czyli jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia! Już w marcu zobaczymy ją w 11. edycji Tańca z Gwiazdami, dlatego warto przypomnieć jej dotychczasowe osiągnięcia. Sylwia rozpoczęła swoją karierę na platformie YouTube, gdzie dodawała początkowo filmiki lifestylowe, a potem idąc za swoją pasją postanowiła zacząć śpiewać. Dużą szansę rozwoju dała jej telewizja Disney Channel, dla której prowadziła program I Love Violetta. Sylwia Lipka na Instagramie obserwowana jest przez ponad 900 tysięcy osób. Z pewnością po udziale w tanecznym show telewizji Polsat ta liczba błyskawicznie zbliży się do miliona! Obserwując instagramowy profil Sylwii Lipki można dowiedzieć się wielu rzeczy. Na przykład, z kim najbardziej przyjaźni się gwiazda, co robi w wolnym czasie, jakie stylizacje najbardziej lubi, a także jakie ma pasje. Jednak, tylko z ESKA.pl, poznacie nieujawnione do tej pory ciekawostki dotyczące wokalistki!

Sylwia Lipka - kim jest? 6 CIEKAWOSTEK 

Sylwia Lipka bardzo chętnie rozmawia z fanami na Instagramie i spotyka się z nimi na żywo. Artystka, która debiutowała na muzycznym rynku w 2015 roku, zdradziła nam kilka tajemnic ze swojego życia. Jak się okazuje, nigdy w życiu, nie widziała filmu z gatunku horror. Ujawniła nam również, że uwielbia, gdy jej fani wzruszają się na koncertach. Uważa, że to bardzo słodkie i sama często ciężko powstrzymuje łzy! Co jeszcze nam powiedziała? 

  1. Nie lubię makaronu;
  2. Mam obsesję na punkcie fioletowego koloru;
  3. Lubię, gdy moi fani wzruszają się na koncertach, bo wyglądają wtedy dla mnie, jak słodkie szczeniaczki;
  4. Nigdy nie widziałam horroru;
  5. Byłam na obozie jako fanka Maćka Musiała;
  6. Nienawidzę, gdy ktoś obgryza paznokcie;
  7. Ziemniaki to najpyszniejsze jedzenie, jakie istnieje;

Wkrótce poznacie ją jeszcze lepiej za sprawą Szybkiej Serii z udziałem gwiazdy! Bądźcie czujni i sprawdzajcie ESKA.pl. 

Sylwia Lipka - płyta Wbrew Pozorom

Wbrew pozorom to ostatni wydany - trzeci album, który na pewno powtórzy sukcesy poprzednich płyt. Obie uzyskały status złotej płyty. Teledysk do pierwszego singla promującego album Wbrew pozorom - o tym samym tytule, w kilka dni zdobył 500 tysięcy wyświetleń i przez trzy pierwsze dni utrzymywał się w pierwszej dwudziestce Karty na Czasie platformy YouTube.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze