Sylwia Lipka i jej zmysłowa wersja Hot16Challenge. Musicie tego posłuchać!

2020-05-12 17:00
Sylwia Lipka
Autor: Screen z filmu na YouTube: Sylwia Lipka #hot16challenge2 / Sylwia Lipka

Hot16Challenge trwa w najlepsze! Tym razem do akcji dołączyła popularna Sylwia Lipka, która podeszła do wyzwania w swoim stylu. Kojące, zmysłowe Hot16Challenge w wykonaniu wokalistki już na ESKA.pl! Sprawdźcie, kto następny musi sprostać wyzwaniu, które obiegło cały świat!

Hot16Challenge to hip-hopowe wyzwanie, które dosłownie przejęło sieć i zawładnęło całym internetem! Piękna akcja z jeszcze cudowniejszą inicjatywą trwa w najlepsze i stale angażuje do działania kolejnych artystów! Tym razem swoją gorącą szesnastkę do sieci wrzuciła popularna w dobie internetu wokalistka, Sylwia Lipka, która podjęła się wyzwania i zaprezentowała je w wyjątkowo zmysłowym stylu. Gwiazda opublikowała w internecie swoją odpowiedź na Hot16Challenge2 we wtorek, 12 maja 2020 i chwilę od udostępnienia filmiku zebrała kilkanaście tysięcy odsłon i ponad tysiąc komentarzy. Hot16Challenge to wyzwanie, które zaistniało w sieci w 2014 roku, a teraz powróciło z podwójną siłą. W całej akcji, która głównie toczyła się pomiędzy raperami chodzi o to, że artyści nagrywają tak zwane gorące szesnastki, czyli 16-wersowe zwrotki, a następnie nominują do zabawy kolejne osoby, które na podjęcie rękawicy mają tylko 72 godziny od nominacji. W 2020 roku akcja ta ma o wiele większy sens i znaczenie, ponieważ za rozrywką idzie jeszcze wspaniała inicjatywa, jaką jest finansowa pomoc dla służb medycznych i lekarzy w walce z koronawirusem, który obecnie zatrzymał cały świat.

Hot16Challenge - Sylwia Lipka i jej zmysłowa wersja

Sylwia Lipka to popularna wokalistka, która jest idolką dla większości młodszego pokolenia. Dziewczyna na swoim kanale w serwisie YouTube opublikowała odpowiedź na Hot16Challenge2, a następnie nominowała kolejne osoby. Tym razem zadaniu musi sprostać: Kaja Jabłońska, Mike Johnson Beats, Weronika Juszczak, a także Bartek Kaszuba.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze