Sylwia Grzeszczak w ciąży! Lista przebojów w oczekiwaniu na dziecko specjalnie dla niej!

2015-08-25 14:24
Sylwia Grzeszczak
Autor: fot. WBF Sylwia Grzeszczak w ciąży - czy to będzie syn czy córka?

Sylwia Grzeszczak w ciąży! Wokalistka ogłosiła dobrą nowinę 24.08.2015 na Facebooku. Czy Sylwia Grzeszczak i Liber będą mieli syna czy córkę? Kiedy urodzi się dziecko Sylwii Grzeszczak? Co z koncertami? Te pytania cisną się na usta fanom. Sprawdzamy!

Sylwia Grzeszczak w ciąży! Ona i Liber będą mieli dziecko! Jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce ogłosiła to na swoim Facebooku wyprzedzając serwisy plotkarskie, które już kilka miesięcy temu zauważyły na zdjęciach zaokrąglający się brzuch wokalistki. Teraz jednak to pewne i mimo, że fani na wyścigi gratulują Sylwii Grzeszczak ciąży, to jest też gorsza wiadomość - Sylwia Grzeszczak odwołuje koncerty ze względu na ciążę. Dowiedz się więcej o ciąży Sylwii Grzeszczak i posłuchaj jaki prezent przygotowała dla niej ESKA.pl

Sylwia Grzeszczak - ciąża i dziecko

Wnioskując po terminie ogłoszenia ciąży Grzeszczak i informacji o odwołaniu koncertów do końca 2015 roku możemy się spodziewać, że dziecko Sylwii Grzeszczak i Libera przyjdzie na świat pod koniec 2015 roku. Ponieważ Sylwia ma starszego o 4 lata brata Mateusza, z którym mimo kłótni w dzieciństwie teraz są sobie bardzo bliscy, niewykluczone, że marzy o tym, żeby jej pierwsze dziecko było synkiem, który (jeżeli planuje kolejne dzieci) będzie się opiekował młodszym rodzeństwem tak jak Mateusz nią.

Sylwia Grzeszczak - koncerty

Ciąża Sylwii Grzeszczak oznacza skupienie się na zdrowiu swoim i dziecka. A praca w trasie bywa stresująca, dlatego Sylwia Grzeszczak podjęła trudną dla siebie i dla fanów decyzję. "Moi Drodzy.. za jakiś czas zostanę mamą <3 Chciałabym bezgranicznie poddać się tym chwilom, tak by w ZDROWIU, spokoju i radości uszanować szczególny czas w którym się znajduję. Podjęłam decyzję o odwołaniu wszystkich koncertów które miały się odbyć do końca 2015 roku. Wiem, że Wielu z Was czekało na nasze wspólne spotkania, wspólne śpiewanie. Proszę Was o cierpliwość, jestem pewna, że zobaczymy się na trasie koncertowej w kolejnym roku! Dziękuję Wszystkim za życzenia! ;) 

Sylwia Grzeszczak - lista przebojów dla przyszłej mamy

Na ESKA.pl postanowiliśmy sprawić Sylwii Grzeszczak małą niespodziankę z okazji dobrej nowiny, którą ogłosiła. Życzymy jej spokojnego, zdrowego odpoczynku od pracy przy relaksującej muzyce :

Na sam początek Purple Rain:

 

W takich chwilach jak oczekiwanie na dziecko warto myśleć o czymś przyjemnym. Np. o szumie oceanu: 

 

Pozostając w wodnym temacie:

 

Nie może zabraknąć jednej z najlepszych brytyjskich wokalistek:

 

Płeć dziecka to tajemnica. Jednak Sylwia Grzeszczak pewnie wie już czy będzie miała córkę, czy syna. Stąd mamy dla niej No Surprise:

 

Dziecko Libera i Sylwii Grzeszczak na pewno po przyjściu na świat z pewnością usłyszy od rodziców You're Beautiful:

 

 

Najnowsze