Sylwia Grzeszczak ujawnia tajemnice ze swojego życia. TAKICH obrazków nikt się nie spodziewał

2021-04-09 11:21
Sylwia Grzeszczak ujawnia niepublikowane filmy ze swojego życia. Prawda o Nas porusza
Autor: Karolina Harz / Warner Music Poland Sylwia Grzeszczak ujawnia niepublikowane filmy ze swojego życia. Prawda o Nas porusza

Prawda o Nas, to tytuł nowej piosenki Sylwii Grzeszczak. O czym jest utwór? Przekonajcie się sprawdzając już teraz, a przy okazji zobaczcie niepublikowane do tej pory filmy z życia gwiazdy.

Sylwia Grzeszczak - piosenka Prawda o Nas pojawiła się wraz z wyjątkowym teledyskiem. Wideo do utworu to niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki. Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage'owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu. Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

Sylwia Grzeszczak w Radiu ESKA - premiera Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak - piosenka Prawda o nas

W głowie przewijały mi się różne scenariusze. Jednak wybrałam ten najbardziej prawdziwy, naturalny i nie wyreżyserowany. Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu ze taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki - opowiedziała Sylwia Grzeszczak o swoim teledysku.

Piosenka Prawda o Nas zapowiada nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie, mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często droga w nieznane.

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały już odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze