Sylwia Grzeszczak świętuje 12 lat od wydania swojego WIELKIEGO hitu! Pamiętacie go jeszcze?

2020-10-15 14:16 Rafał Wróblewski
Sylwia Grzeszczak świętuje 12 lat od wydania swojego WIELKIEGO hitu! Pamiętacie jeszcze?
Autor: screen z filmu na YouTube: Sylwia Grzeszczak & Liber - Co z nami będzie / MyMusic / Facebook @SylwiaGrzeszczakOfficial Sylwia Grzeszczak świętuje 12 lat od wydania swojego WIELKIEGO hitu! Pamiętacie jeszcze?

Sylwia Grzeszczak nie zapomniała o jednym ze swoich największych hitów. Artystka postanowiła przypomnieć swoim słuchaczom grając swój dwunastoletni singiel na fortepianie. O jaki utwór chodzi? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl.

Sylwia Grzeszczak zapewne tak jak my, nie może uwierzyć, że jeden z jej największych hitów ma już 12 lat. Trzeba jednak przyznać, że nawet wydane kilkanaście lat temu single brzmią wciąż świeżo. Najlepszym tego przykładem jest megahit Nowe szanse, Mijamy się, czy chociażby Sen o przyszłości i Małe rzeczy. Świeżość słychać również utworze zatytułowanym Co z nami będzie, którego 12. rocznicę wydania świętuje wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej. Sylwia Grzeszczak postanowiła zaśpiewać i zagrać ten utwór na fortepianie. Kiedy znajdziemy się na zakręcie, co z nami będzie - to jeden z najpopularniejszych wersów w historii polskiej muzyki. 

Roksana Węgiel o filmie Tajemniczy Ogród, ocenach w szkole i planach na przyszłość

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sylwia Grzeszczak - 12 lat od Co z nami będzie

12 lat temu Sylwia Grzeszczak wspólnie z Liberem, czyli Marcinem Piotrowskim, zadawała pytanie: Co z nami będzie? Teraz już wiadomo, co się wydarzyło. Artyści wzięli ślub i wspólnie wychowują córkę Bognę. Sama piosenka Co z nami będzie, to drugi singiel z debiutanckiej płyty Sylwii Grzeszczak - Ona i on. Wydawnictwo pojawiło się premierowo 21 listopada 2008 roku. Producentem płyty, jak i oczywiście wspomnianego singla, jest Bartosz Zielony, czyli Tabb. 

Zobaczcie, w jaki sposób Sylwia Grzeszczak świętuje 12. rocznicę wydania megahitu Co z nami będzie:

Najnowsze