Sylwia Grzeszczak na Eurowizji 2018? Jak ocenia swoje szanse?

2018-01-24 12:45

Eurowizja 2018: Sylwia Grzeszczak myśli o stracie w krajowych eliminacjach? 

Eurowizja 2018 coraz bliżej. Reprezentanta Polski wybierze jury i widzowie podczas preselekcji, które najprawdopodobniej odbędą się w lutym. Chętni swoją kandydaturę mogą zgłaszać do końca stycznia. Finałową dziesiątkę poznamy z kolei do 6 lutego. Kto będzie miał szansę reprezentować Polskę? Do preselekcji zgłosiło się mnóstwo młodych artystów, jednak fani konkursu czkają na największe nazwiska i artystów, którzy mają szanse powtórzyć sukces Cleo, Michała Szpaka, a nawet Edyty Górniak.

Sylwia Grzeszczak na Eurowizji 2018

Marzeniem wielu byłoby zgłoszeni Sylwii Grzeszczak, która ma na swoim koncie wiele hitów, z którymi mogłaby powalczyć o wysokie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018. Jakie są szanse na start Sylwii Grzeszczak z preselekcjach? - Dwa lata temu Sylwia urodziła córeczkę, więc mimo chęci nie miała głowy do konkursów. W zeszłym roku poważnie zaczęła się nad tym zastanawiać i stwierdziła, że jest gotowa. Sylwia boi się porażki. Nawet nie chodzi o międzynarodowy finał konkursu, ale o eliminacje w Polsce, które może przegrać i to z mniej popularnymi artystami. Nie wiadomo co zrobi, bo materiał ma. Kilka jej piosenek pasowałoby na ten festiwal - zdradziło źródło Faktu.

Eurowizja 2018: kandydaci do polskich preselekcji [LISTA]

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 zbliża się wielkimi krokami. Najważniejszą informacją przed konkursem jest to, kto będzie reprezentował Polskę podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Tegorocznego kandydata, jak zwykle, wyłonią krajowe eliminacje do konkursu. Zanim jednak poznamy ostat

Przypomnijmy, że Eurowizję 2017 wybrał Portugalczyk Salvador Sobral. Dzięki temu tegoroczny konkurs odbędzie się w Lizbonie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze