Sylwia Grzeszczak jakiej jeszcze nie znacie. Prawda o nas - przedpremierowo TYLKO U NAS!

Sylwia Grzeszczak jakiej jeszcze nie znacie. Prawda o nas - przedpremierowo TYLKO U NAS!
Autor: https://www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial Sylwia Grzeszczak jakiej jeszcze nie znacie. Prawda o nas - przedpremierowo TYLKO U NAS!

Prawda o nas - to tytuł nowej piosenki Sylwii Grzeszczak. Zanim usłyszycie całość przygotowujcie się już teraz i poznajcie przedpremierowo fragment, tylko na ESKA.pl!

Sylwia Grzeszczak dwa dni po swoich urodzinach ujawni Prawdę o nas. Nowa piosenka jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej pojawi się 9 kwietnia 2021. My postanowiliśmy zwiększyć Waszą niecierpliwość wywołaną oczekiwaniem na premierę całego utworu i ujawniamy 22 sekundy utworu. Sama Sylwia Grzeszczak zdradziła, że jest to dla niej bardzo ważna premiera: - Ten utwór jak i klip jest dla mnie niezwykle wyjątkowy, dlatego już nie mogę się doczekać aż go usłyszycie i zobaczycie! 

Ostatni singiel artystki pojawił się w sierpniu 2019 roku. Mowa o utworze Rakiety, który spełnił oczekiwania fanów. Jesteśmy przekonani, że piosenka Prawda o nas - już od pierwszych dźwięków wzbudzi w Was pozytywne emocje.

Sylwia Grzeszczak wraca z nowym utworem. Prawda o nas - przedpremierowo TYLKO na ESKA.pl!
Najnowsze