Sylwia Frączek - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

2020-05-31 13:03 EK
Sylwia Frączek - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?
Autor: screen z YouTube/Sylwia Frączek Sylwia Frączek - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

Jedną z finalistek wiosennej edycji programu Szansa na Sukces. Opole 2020 jest Sylwia Frączek. Kim jest uczestniczka? Jak znaleźć ją w mediach społecznościowych na Instagramie? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Sylwia Frączek - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020? To ciekawi z pewnością niejedną osobę! W życiu Sylwii śpiew był obecny od zawsze. Muzyka rozrywkowa przeplatała się często z muzyką klasyczną. Dziewczyna swoją pasję rozwijała nie tylko w szkole muzycznej, ale również na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Krakowie. W trakcie studiów jak i po nich, zajmowała się głównie śpiewem klasycznym. W programie Szansa na Sukces rozwinęła skrzydła i otworzyła się dodatkowo na muzykę rozrywkową. Prywatnie jest szczęśliwa żoną, a także mamą małego Jasia, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Sylwia Frączek uwielbia buty na obcasie i jest miłośniczką podróży.

Jak czytamy na oficjalnym fanpage Szansy na Sukces - Sylwia od dziecka marzyła o muzyce i poświęciła jej całe swoje życie. Gdyby udało jej się wygrać finałowy odcinek, a następnie wystąpić w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu, byłby to dla niej najpiękniejszą nagrodą za starania oraz dowodem, że marzenia podparte ciężką pracą mogą się spełnić.

Alicja Szemplińska, Zuza Jabłońska i inne gwiazdy w Domowym Graniu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sylwia Frączek - Szansa na Sukces

Zwycięstwo w programie Szansa na Sukces, przyniosła Sylwii piosenka pt. Jak na lotni. Odcinek był poświęcony twórczości Andrzeja Zauchy.

Sylwia Frączek - Instagram

Sylwia Frączek ma również swoje konto na Instagramie. Można ją znaleźć pod nazwą @sylwia.fraczek.58.

Najnowsze