Szansa na Sukces 2020 - kogo zobaczymy w finale?

2020-05-31 9:19 EK
Szansa na sukces 2020
Autor: Materiały prasowe TVP

Finał Szansy na Sukces 2020 odbędzie się w niedzielę 31 maja. W wiosennej edycji zmierzy się w nim aż 10 uczestników, którzy powalczą nie tylko o wielką karierę i rozpoznawalność, ale również o występ na wielkiej scenie w Opolu. Kogo zobaczymy w finale programu Szansa na Sukces? Przeczytacie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Szansa na Sukces. Opole 2020 - kto w finale?
  2. Szansa na Sukces. Opole 2020 - kiedy emisja?

Szansa na Sukces 31.05.2020 - FINAŁ: kto wystąpi? Kiedy i gdzie emisja? Takich informacji z pewnością szuka niejeden fan muzycznego programu. Wyłonienie nowego, a przede wszystkim utalentowanego artysty polskiej sceny dobiega końca. Młodzi wokaliści podczas wiosennej edycji talent-show przez ostatnie tygodnie rywalizowali ze sobą mierząc się z różnymi repertuarami. Do tej pory mogliśmy usłyszeć ich zmagania z kawałkami wielu zespołów czy artystów, m.in.: grupa VOX, Formacja Nieżywych Schabuff, DeMono, Izabela Trojanowska, Andrzej Zaucha czy Halina Frąckowiak. Podczas finału Szansy na Sukces. Opole 2020 nie o wszystkim zadecyduje wyłącznie jury. O tym, kto zdobędzie szansę zaprezentowania się na wielkiej scenie podczas koncertu Debiuty w ramach 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, zdecydują także SMS-y widzów telewizyjnych, którzy będą mogli w ten sposób oddawać głosy na swoich faworytów.

W finałowej walce Szansy na Sukces 2020, otuchy każdemu uczestnikowi doda prowadzący Artur Orzech.

 

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szansa na Sukces. Opole 2020 - kto w finale?

Podczas finału wiosennej edycji Szansy na Sukces. Opole 2020 zobaczymy dziesięciu uczestników. Są nimi: Justyna Jędrusik, Gabrysia Kurzac, Sylwia Frączek, Julia Bojur, Jakub Zajączkowski, Żaneta Łabudzka, Tomek Jarosz, Tomasz Filipczak, Marcin Staszek oraz Magdalena Ollar.

Szansa na Sukces. Opole 2020 - kiedy emisja?

Finał Szansy na Sukces zostanie wyemitowany w niedzielę, 31 maja o godzinie 15:15 na antenie TVP2.

Najnowsze