Sylwestrowa Moc Przebojów 2022/23. Ile zarobią artyści? Stawki szokują!

2022-12-27 15:39
Sylwestrowa Moc Przebojów 202223. Ile zarobią artyści Stawki szokują!
Autor: Akpa

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022/23 będzie jedną z najhuczniejszych imprez w Polsce. Na Sylwestrze w Parku Śląskim pojawią się jedni z największych polskich artystów. Nic więc dziwnego, że wynagrodzenie jest tak hojne, w końcu zrobią najprawdziwsze show! Na jakie stawki mogą liczyć tegoroczne gwiazdy Polsatu?

Sylwestrowa Moc Przebojów jest jednym z największych hitów telewizyjnych 31 grudnia. Nic dziwnego, w końcu każdego roku zachwyca telewidzów swoim programem. Jedną z jego nieodłącznych części są oczywiście występy największych polskich gwiazd. W tym roku nie będzie to wyjątkiem. W chorzowskim Parku Śląskim wystąpi nie tylko Doda, ale również Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski, a także Dawid Kwiatkowski. Internauci zastanawiali się, ile gwiazdy zarabiają za występ w sylwestra? Teraz okazuje się, że stawki są naprawdę imponujące. Niektórzy nawet w rok nie są w stanie zgromadzić właśnie takich funduszy!

Sylwester w Polsacie 2022 - Michael Patrick Kelly zaśpiewa TE hity. Będzie się działo!

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022/23 - ile zarobią gwiazdy?

Informator portalu muzyka.interia.pl podał dosyć dokładne informacje, dotyczące tego, ile zarobią artyści podczas tego wieczoru. Okazuje się, że stawki są naprawdę ogromne! Według informacji na najwyższe wynagrodzenie może liczyć niewątpliwa królowa tej nocy - Maryla Rodowicz. Tyle samo uda się zarobić Beacie Kozidrak. Obie panie mają przygarnąć aż 150 tys. zł! Niemniej imponującą wypłatę dostaną Doda i Cleo. Jest to 100 tys. zł. Jednym z najdroższych artystów okazuje się również zagraniczna gwiazda, która zabawi widzów Polsatu oraz wszystkich zgromadzonych w Parku Śląskim!

Czy sylwester jest dniem wolnym? Czy 31 grudnia idzie się do pracy?

Michael Patrick Kelly zagraniczną gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2022/23!

O zagranicznej gwieździe Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022/23 chodziły różne plotki. Teraz okazuje się, że oficjalnie został nią Michael Patrick Kelly. Jeden z członków The Kelly Family. Grupa ta podbijała serca słuchaczy w latach 90. ubiegłego wieku. Gwiazdor ma na koncie wiele numerów solowych, które zdecydowanie przypadły do gustu polskim fanom. Posłuchać ich na żywo będzie można już 31 grudnia w Parku Śląskim, który znajduje się w Chorzowie. Zapowiada się fantastyczna zabawa!

Sonda
Podoba Ci się lineup sylwestra z Polsatem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze