Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 w Polsacie - zobacz, jak przygotowują się gwiazdy

2017-12-29 16:25
Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie - zobacz, jak przygotowują się gwiazdy
Autor: screen facebook.com/Katowice.eu screen facebook.com

Sylwestrową Moc Przebojów 2017 będzie można obejrzeć już 31 stycznia na Polsacie. Gwiazdy, które wystąpią podczas tego wydarzenia, rozpoczęły już przygotowania! Sprawdź, jak szykują się do występów!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2017, która odbędzie się w Katowicach, będzie do obejrzenia na Polsacie 31 stycznia już od godziny 20. Swoją obecność na tej imprezie potwierdziły liczne gwiazdy, również zagraniczne. Z pewnością podczas tego wydarzenia nie zabraknie więc atrakcji. Przygotowania do Sylwestrowej Mocy Przebojów ruszyły już dawno pełną parą. Niektóre z gwiazd są już w pełni gotowe!

Sylwestrowa Moc Przebojów Katowice 2017: Kto wystąpi? Lista gwiazd

Autor: brak danych

  Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 ponownie w Katowicach - miejscu gdzie, sylwestrowa zabawa smakuje najlepiej, a mieszkańcy nigdy nie zawodzą. Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, największe hity zagrają równ

Gwiazdy szykują się na Sylwestrową Moc Przebojów

Kogo będziemy mogli zobaczyć podczas imprezy w Katowicach? Zapowiedziane są występy m.in. Alvaro Soler, największe hity zagrają również Vengaboys, Danzel, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej, Golec uOrkiestra, Natalia Szroeder czy Boys. Zobacz ich przygotowania do występów!

Danzel ogłosił już 28.12, że jest w drodze do Katowic.

Prawie gotowy jest już też Piotr Kupicha.

Bracia Golec zapraszają na sylwestra już od drugiego dnia Świąt!

Alvaro Soler jak na razie cieszy się jeszcze śniegiem w Hiszpanii :)

Za to prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna ma już prawie wybraną kreację.

Na czyj występ czekacie najbardziej?

 

Najnowsze