Sylwestrowa Moc Przebojów 2016: Natalia Szroeder i jej noworoczne postanowienia

2016-12-15 12:23
Sylwestrowa Moc Przebojów 2016: Natalia Szroeder i jej noworoczne postanowienia
Autor: Fot. Mat. prasowe/Polsat Natalia Szroeder o postanowieniach na nowy rok

Natalia Szroeder przed Sylwestrową Mocą Przebojów 2016 zdradza, jakie są jej noworoczne postanowienia.

Natalia Szroeder szturmem podbija polski rynek muzyczny. Mimo młodego wieku występowała już na licznych festiwalach, poprowadzi koncert i zaśpiewa podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Wokalistka zdradziła, jakie ma plany na następny rok i czy ma tremę przed sylwestrową nocą.  - Na koniec każdego roku robię sobie podsumowanie tego, co się wydarzyło. W zeszłym roku udało mi się zrobić prawo jazdy i wydać płytę. W tym chciałabym się skupić na rozwoju: zapisać na lekcje włoskiego i nauczyć grać na wiolonczeli – opowiada Natalia. 

- Mam tremę, jasne! Ale równocześnie bardzo się tym ekscytuję i nie mogę doczekać! Miałam w tym roku przyjemność poprowadzić dwa koncerty i za każdym razem była to dla mnie wielka frajda. Jak zwykle będę miała na scenie wyśmienite towarzystwo, więc czuję się spokojna. Nawet jeśli powinie mi się gdzieś noga - razem z tego wybrniemy. :) - dodaje wokalistka. Co podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016 zaśpiewa Natalia? Przebój „Lustra” oraz cover z lat 80., którego tytułu wokalistka na razie nie chce zdradzać. Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 - 31 stycznia o godzinie 20, w Polsacie! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze