Sylwestrowa ImprESKA w RADIU ESKA i ESKA TV! Wystąpią znane gwiazdy!

2017-12-13 16:07
Sylwestrowa ImprESKA w RADIU ESKA i ESKA TV! Wystąpią znane gwiazdy!
Autor: fot. Sylwestrowa ImprESKA Sylwestrowa ImprESKA w RADIU ESKA i ESKA TV! Wystąpią znane gwiazdy!

Sylwestrowa ImprESKA w RADIU ESKA i ESKA TV to najlepszy sposób na spędzenie ostatniego dnia w roku! Tym bardziej, że wystąpią znakomite gwiazdy!

Sylwester 2017 z telewizją muzyczną ESKA TV i Radiem ESKA to najlepszy sposób na przywitanie Nowego Roku. 31 grudnia w radiu od godziny 12:00, Michał Celeda przedstawi wam sto największych hitów ostatnich dwunastu miesięcy. Impreza sylwestrowa na antenie ESKI TV również zacznie punktualnie w samo południe. Co godzinę witać będziemy Nowy Rok wraz z mieszkańcami różnych części świata, zaczynając od Nowej Zelandii, Kiribati, Fidżi i Kamczatki, a kończąc oczywiście na Polsce. Sylwestrowa imprESKA od godziny 20.00 do białego rana na ESKA TV bez bloków reklamowych! 

- Konsekwentnie realizujemy strategię wzmacniania jednolitej marki ESKA. W tym roku zdecydowaliśmy o rezygnacji z udzielania zewnętrznych patronatów sylwestrowych na rzecz wzajemnego wspierania się telewizji i radia. W Sylwestra stawiamy nie tylko na efekt synergii programowej, ale przede wszystkim na szeroką crosspromocję wydarzenia na obu antenach. Będziemy chcieli przekonać naszych słuchaczy i widzów, że ESKA to adres pod który w Sylwestra warto się udać – mówi Andrzej Descours, Brand Manager ESKA.

Sylwester 2017 w RADIU ESKA i ESKA TV 

Impreza sylwestrowa na antenie ESKI TV zacznie się już o godz. 12 i będzie trwać kilkanaście godzin. Od godz. 20.00, czyli od momentu, gdy zaczyna się większość imprez sylwestrowych, z anteny ESKI TV znikną reklamy i nadawany będzie wyłącznie program muzyczny - bloki teledysków oraz wejścia prowadzących.

- Telewizja muzyczna to idealny towarzysz wszystkich sylwestrowych domówek. Zapraszamy widzów do szalonej i radosnej zabawy w towarzystwie największych gwiazd ESKI oraz najlepszych imprezowych hitów. Oferujemy także podróż dookoła świata oraz praktyczne porady, które pomogą każdemu przygotować się do imprezy sylwestrowej i rozpocząć Nowy Rok z dobrym samopoczuciem – dodaje Andrzej Harasim, dyrektor programowy telewizji ESKA TV.

GORĄCA 100 2017 - HITY. Jak głosować i kiedy wyniki?

Autor: brak danych

  Gorąca 100 2017 RADIA ESKA - najważniejsze muzyczne podsumowanie w roku! Zagłosujcie i wybierzcie na ESKA.pl - najlepsze hity 2017. Wybór jest bardzo ciężki, bo w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy pojawiło się mnóstwo znakomitych premier. Fani polskiej

Na antenie ESKI TV program sylwestrowy prowadzić będą Ola Kot wraz z gwiazdami poranka Radia ESKA, Krzysztofem „Jankesem” Jankowskim i Filipem „Rudanacją” Antonowiczem. Towarzyszyć im będą zaskakujący goście. Gospodarzem sylwestrowej „impreski”, która rozpocznie się o godz. 20.00 na antenie Radia ESKA będzie Jan Pirowski.

Sylwestrowa ImprESKA w RADIU ESKA i ESKA TV - gwiazdy

W czasie sylwestrowej ImprESKI wystąpią:

  • Michał Szpak
  • Cleo
  • Monika Lewczuk
  • Antek Smykiewicz
  • Doda

Na sylwestrowej imprESCE pojawią się również gwiazdy internetu: Suchar Codzienny oraz Wujek i ciocia LifeStyle.

 

Najnowsze