Sylwester z Radiem ESKA 2019/20. Przywitaj Nowy Rok z największymi hitami!

2019-12-31 19:46 MK
Sylwester z Radiem ESKA
Autor: ESKA

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jeśli macie problem z ustaleniem playlisty, która zadowoli wszystkich waszych znajomych, świetnie trafiliście. W sylwestrową noc, w Radiu ESKA usłyszycie uwielbiane przez was największe hity! Zero reklam, zero gadania, sama muzyka! Zapowiada się świetnie, prawda? Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Sylwester 2019/2020 z Radiem ESKA to rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, którzy chcą przywitać Nowy Rok w rytm największych hitów, doskonale znanych wszystkim nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie! Chyba każdy zgodzi się z tym, że podstawą udanej imprezy sylwestrowej jest właśnie muzyka. Czy to domówka, czy też impreza na sali - nieistotne. Zapewne wielokrotnie byliście świadkami sytuacji, gdy ktoś wyrażał swoje niezadowolenie z powodu wybranych przez gospodarza numerów. Trzeba pamiętać, że tego dnia liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a w Radiu ESKA każdy znajdzie coś dla siebie! Poza największymi z największych hitów, które rozgrzewają najpopularniejsze światowe parkiety i z pewnością przywodzą wam na myśl wiele wspaniałych wspomnień, zapewniamy zero reklam oraz zero gadania. Tego nie można przegapić!

Radio ESKA - Sylwester 2019/20

Sylwester w Radiu ESKA zapowiada się naprawdę gorąco! Najpierw, nasi słuchacze usłyszą na antenie sto największych hitów ostatniego roku, które sami wybrali w głosowaniu GORĄCA 100. Jeśli jeszcze nie głosowaliście, możecie to zrobić TUTAJ. Następnie, zabawa rozkręci się na całego! Od godziny 20:00, w Radiu ESKA będzie można posłuchać prawdziwie wielkich hitów, które wszyscy znają i kochają. Nie zepsujcie swoich imprez, włączcie Radio ESKA!

Najnowsze