Sylwester z Polsatem 2021 - Olivia Addams i Minelli rozgrzeją widzów! Co zaśpiewają?

i

Autor: Polsat / Global Records Sylwester z Polsatem 2021 - Olivia Addams i Minelli rozgrzeją widzów! Co zaśpiewają?

Sylwester z Polsatem 2021 - Olivia Addams i Minelli rozgrzeją widzów! Co zaśpiewają?

2021-12-28 13:11

Gwiazdy muzyki tanecznej ostatnich miesięcy, czyli Minelli oraz Olivia Addams wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem! Jakimi hitami rozgrzeją widzów? Czym rozruszają publiczność przed sceną na Stadionie Śląskim w Chorzowie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Sylwester z Polsatem 2021 - Olivia Addams i Minelli sprawią, że ta noc będzie gorąca! Pierwsza z nich to królowa muzyki tanecznej ostatnich miesięcym, czyli Olivia Addams. Podbiła Gorącą 20 Radia ESKA hitem Stranger, a w ostatnich tygodniach zdobyła serca internautów śpiewając Broken, za produkcję którego odpowiada Gromee. Druga z nich, to Minelli! Jej hit Rampampam ma już ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube! Tych hitów na pewno nie zabraknie i to właśnie te wokalistki sprawią, że Sylwester z Polsatem 2021 będzie wyjątkowy!

Sylwester 2021/2022 TVP i Polsat - GWIAZDY. Kto, gdzie wystąpi? [LISTA]

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Minelli - kim jest gwiazda Sylwestra z Polsatem?

Pochodząca z Rumunii Minelli, wykonaniem piosenki Rampampam podbiła cały świat! Hit ten jest puszczany w radiach 59 krajów i wciąż nie schodzi ze szczytów list przebojów! Oczywiście, nie może być inaczej - utwór ten wybrzmi podczas Sylwestra Szczęścia z Polsatem! Dlatego przygotujcie się na porządną dawkę muzyki dance, która z pewnością porwie Was do tańca!

Olivia Addams - kim jest gwiazda Sylwestra z Polsatem?

Na scenie usłyszymy superhit Stranger, w wykonaniu młodziutkiej, pochodzącej z Bukaresztu Olivii Addams. Singiel ten jeszcze przedpremierowo wyemitowaliśmy w Radiu ESKA i od razu stał się wielkim hitem! Ponadto zajął szczyt polskiej listy Shazam - aplikacji umożliwiającej identyfikację muzyki, rozpoznanie tytułu i wykonawcy utworu na podstawie zarejestrowanego fragmentu dźwięku. Olivia jest także bardzo popularną TikTokerką! Na tej platformie ma ponad milion obserwujących oraz ponad 65,5 miliona polubień a jej filmy tam obejrzano ponad 320 milionów razy!

Sylwester z Polsatem 2021 - kto wystąpi?

Oprócz Minelli oraz Olivii Addams, Nowy Rok przywitają z nami: Akcent, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee! Za organizację odpowiada Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski. Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00.

Kartka noworoczna 2022 - życzenia: gotowe kartki, darmowe, FB, Messenger