Sylwester z Polsatem 2020/21 - piosenki. Co zaśpiewają Doda, Sylwia Grzeszczak i inni?

2020-12-16 15:35
Doda
Autor: Damian KLAMKA/East News

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. I choć Sylwester 2020 nie będzie tak huczny jak te z ubiegłych lat, to fani muzycznych uniesień mogą liczyć na zobaczenie swoich ulubionych gwiazd w telewizji. Największe stacje oficjalnie ogłosiły, że podejmują się zorganizowania przedsięwzięć, tyle że bez udziało publiczności. Jakie piosenki zaśpiewają gwiazdy Sylwestra z Polsatem?

Sylwester z Polsatem 2020/21 - piosenki, które na żywo wykonają gwiazdy tegorocznej odsłony przedsięwzięcia na pewno sprawią, że wejdziecie w 2021 rok tanecznym krokiem. Jak już wiadomo, mimo pandemii koronawirusa, telewizja Polsat zdecydowała się na organizację imprezy, która co roku przyciąga miliony osób przed telewizory. Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo zarówno artystom, jak i pracującej przy wydarzeniu ekipie, odbędzie się ono bez udziału publiczności. Widzowie stacji mogą jednak liczyć na sporą dawkę emocji w domach. Zadbają o to największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które podczas Sylwestra z Polsatem przypomną swoje najpopularniejsze piosenki.

Wśród gwiazd, które uświetnią imprezę swoimi występami nie zabraknie Beaty Kozidrak, Mandaryny, Dody, Dawida Kwiatkowskiego, Alicji Majewskiej, zespołu Daj to głośniej, Sławomira czy też Sylwii Grzeszczak. Jakie piosenki wykonają gwiazdy? Których hitów na pewno nie zabraknie tej nocy?

Sonda
W sobotę wieczorem najczęściej....

Sylwester z Polsatem 2020/21 - piosenki

Jako że do Sylwestra zostało jeszcze trochę czasu, to niewiele gwiazd podzieliło się repertuarem, jaki wykona na scenie. Podczas live'a na Instagramie Doda przyznała, że zaśpiewa doskonale znane wszystkim kawałki Nie daj się, Bad Girls oraz Dżaga i Szansa, które stworzyła z zespołem Virgin. W przypadku Mandaryny zapewne będziemy mogli liczyć na nieśmiertelne Ev'ry Night, natomiast ze strony Sylwii Grzeszczak na Tamtą dziewczynę. Szczegóły powinniśmy poznać bliżej 31 grudnia. Jedno jest pewne - tej nocy usłyszymy same hity.

Przypominamy, że możecie oddawać głosy na wasze ulubione piosenki w plebiscycie Gorąca 100. Więcej info poniżej.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze