Sylwester z Dwójką 2018 - gwiazdy. Kto wystąpi w Zakopanem?

2018-12-12 11:11
Sylwester 2018 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie?
Autor: Foto Olimpik/REPORTER Sylwester w Warszawie

Do jednej z najbardziej popularnych imprez sylwestrowych należy Sylwester z Dwójką. Co roku na estradzie w Zakopanem pojawiają się największe gwiazdy muzyki.

Sylwester z Dwójką 2018 - kto wystąpi w Zakopanem? W 2017 roku na scenie wystąpiły największe gwiazdy muzyki. Widzowie oraz osoby zgromadzone pod sceną mogły zatańczyć do hitu Despacito, ponieważ na scenie wystąpił sam Luis Fonsi! Nie zabrakło również polskich muzyków - zaśpiewali tacy artyści jak: Sławomir, Michał Szpak, Ania Dąbrowska, Ania Wyszkoni czy Gromee. Kto wystąpi na tegorocznym Sylwestrze Marzeń?

Sylwester 2018 Zakopane - kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń? [PROGRAM]

Sylwester z Dwójką 2018 - kto wystąpi?

Po raz kolejny bardzo rozchwytywaną gwiazdą jest Sławomir. Pojawi się on na dwóch imprezach sylwestrowych. Widzowie zobaczą go zarówno na koncercie na Stadionie Śląskim jak i na scenie Sylwestra Mrzeń z Dwójką. To właśnie jego piosenka Miłość w Zakopanem otworzy koncert. Na imprezie wystąpi również Roksana Węgiel oraz zespół Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele. Nie zabraknie także zagranicznych gwiazd - duet Al Bano i Romina Power zaśpiewają w Zakopanem m.in. swój przebój Felicita. Usłyszymy także zespół Ricchi e Poveri.

Sylwester Marzeń 2018 - miejsce, organizatorzy

Sylwester z Dwójką w tym roku zostanie zorganizowany na Górnej - a nie jak w ubiegłych latach Dolnej - Równi Krupowej. Organizatorem imprezy jest Miasto Zakopane a także TVP.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze