Sylwester w Nowym Jorku 2022 - wielka zmiana na Time Square! Nie wszyscy będą zadowoleni

i

Autor: AP PHOTO/SETH WENIG, FILE Sylwester w Nowym Jorku 2022 - wielka zmiana na Time Square! Nie wszyscy będą zadowoleni

Sylwester w Nowym Jorku 2022 - wielka zmiana na Time Square! Nie wszyscy będą zadowoleni

2021-12-31 10:22

Sylwester w Nowym Jorku 2022 obfitować będzie w spore zmiany. Na Time Square organizowane są zawsze imprezy z wielką pompą. Występują największe gwiazdy świata, a pod sceną gromadzi się tłum ludzi, aby przywitać nowy rok. Okazuje się, że w 2021 roku będzie inaczej! Co się zmieniło?

Sylwester w Nowym Jorku wraca z pełną mocą, ale... Na Time Square ponownie odbędzie się największa impreza sylwestrowa świata. Bedzie to swojego rodzaju zwieńczenie ośmioletniej kadencji burmistrza Nowego Jorku Bill de Blasio. Jak niemalże co roku na Manhattanie będzie można obejrzeć symboliczne zsunięcie kuli z masztu wieżowca Time Square 1. Co ciekawe na najpopularniejsze skrzyżowanie świata w ciągu ostatnich kilku miesięcy, liczba pieszych zwiększyła się o ponad pięćdziesiąt procent. Jaka zmiana została wprowadzona w trakcie sylwestra w Nowym Jorku 2022? Niestety nie spodoba się do większości osób, które mają zamiar przywitać właśnie tam nowy rok.

Kartka noworoczna 2022 - życzenia: gotowe kartki, darmowe, FB, Messenger

TOP 5 GRY w 2022 [S.T.A.L.K.E.R. 2, Dying Light 2, God of War: Ragnarok] | ESKA XD - Blogier #38

Sylwester w Nowym Jorku 2022 nie dla każdego

Widzowie tegorocznej imprezy sylwestrowej w Nowym Jorku nie mają zbyt wielkiego powodu do uśmiechu. Osoby, które nie są zaszczepione, nie będą mogły wejść na Time Square. Jeżeli ktoś natomiast nie może przyjąć szczepienia ze względów zdrowotnych, będzie musiał okazał dowód testu z negatywnym wynikiem przeprowadzonego najdalej w ciągu 72 godzin przed imprezą. Muszą również nosić maseczkę. Osoby w pełni zaszczepione natomiast, muszą okazać certyfikat w formie elektronicznej, bądź papierowej.

Sonda
Będziesz oglądał/oglądała Sylwester Marzeń z Dwójką?