Sylwester Polsat 2021 - gwiazdy: Akcent od hitu Kylie wystąpi w Chorzowie!

i

Autor: Polsat / materiały prasowe Sylwester Polsat 2021 - gwiazdy: Akcent od hitu Kylie wystąpi w Chorzowie!

Sylwester Polsat 2021 - gwiazdy: Akcent od hitu Kylie wystąpi w Chorzowie!

2021-12-27 13:00

Akcent, czyli rumuński zespół założony w 1999 roku wystąpi w Polsce! Wszystko to podczas Sylwestra Szczęścia w Polsacie! Jakie hity wykonają na Stadionie Śląskim w Chorzowie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Sylwester Polsat 2021 - gwiazdy: Akcent od hitu Kylie wystąpi w Chorzowie! To będzie prawdziwy Sylwester Szczęścia, a to wszystko na Stadionie Śląskim. Artysta znany z takich hitów jak Kylie, French Kiss czy King of Disco z pewnością przeniesie nas do najlepszych imprez pierwszej dekady XXI wieku! Początki zespołu Akcent sięgają 2001 roku. Za sprawą debiutanckiej płyty, która pokryła się platyną, zdobyli ogromną popularność na Bałkanach. Dwa lata później, Akcent wydał drugi albumu 100 BPM, tytułem nawiązujący do tempa w jakim bije serce podczas pocałunku, czyli 100 uderzeń na minutę. Dzięki tej płycie zdobyli popularność w całej Europie. Natomiast w 2006 roku zdobyli nagrodę rumuńskiej edycji MTV Music Awards w kategorii Najlepsza Grupa.

Sylwester Szczęścia 2021 - GWIAZDY. Kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Sylwester Polsat 2022 - Akcent 

Na naszej scenie usłyszymy największy hit zespołu Kylie, którym na pewno porwą wszystkich do tańca! A także utwór, który królował na wszystkich dyskotekach na początku lat dwutysięcznych czyli Dragostea Din Tei zespołu O-Zone!

Sylwester Polsat 2022 - gwiazdy

Oprócz Akcentu Nowy Rok przywitają z nami: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee.

Za organizację Sylwestrowej Mocy Przebojów. Sylwestra Marzeń odpowiada Music Company.