Sylwester Kraków 2019/20 - PROGRAM. Kto wystąpi podczas sylwestrowej imprezy?

2019-12-31 19:48 kw
Sylwester Kraków
Autor: Jan GRACZYNSKI/East News

Tegoroczny Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Największe stacje telewizyjne w Polsce - TVN, Polsat oraz Telewizja Polska organizują imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Koncerty odbędą się w Warszawie, Chorzowie oraz w Zakopanem. Na miejską imprezę mogą liczyć również mieszkańcy Krakowa. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie program zabawy.

Sylwester Kraków 2019/20 - PROGRAM. Kto wystąpi podczas sylwestrowej imprezy? Jak co roku, w kilku miastach w Polsce odbędą się imprezy sylwestrowe z udziałem największych gwiazd polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Warszawska zabawa ponownie będzie miała miejsce na Placu Bankowym, a wystąpi podczas niej między innymi Edyta Górniak. Zakopane z kolei współorganizuje Sylwestra z Telewizją Polską. Pewne jest już to, że na scenie na Równi Krupowej zaśpiewają Roksana Węgiel oraz Viki Gabor. Pozostali artyści będą sukcesywnie ujawniani przez organizatorów. Polsat po raz kolejny zaprasza na imprezę na Stadion Śląski w Chorzowie. Wśród gwiazd: Ronnie Ferrari, Enej, Long & Junior oraz Michał Szpak. Władze Krakowa również przygotowały sporo niespodzianek dla mieszkańców miasta. Tu Sylwester będzie się odbywać w aż trzech lokalizacjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Kto wystąpi podczas sylwestrowej imprezy w Krakowie? Program wydarzenia znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Sylwester Kraków 2019/20 - program

To już tradycja, że Sylwester miejski w Krakowie odbywa się w aż trzech lokalizacjach. W każdej z nich znajdziemy zupełnie coś innego. Największa scena ponownie stanie na Rynku Głównym naprzeciwko Wieży Ratuszowej. Koncert na Rynku Głównym otworzy Jan-rapowanie. Tuż po nim wystąpią "Albo inaczej", Andrzej Dąbrowski, Krystyna Prońko, Ten Typ Mes, Tetris, Piotr Zioła, Paulina Przybysz, Ralph Kaminski oraz The Dumplings. Na scenie, która stanie w Nowej Hucie pojawi się Hirek Wrona, który zagra publiczności największe przeboje począwszy od lat 70. Na Rynku Podgórskim mieszkańcy Krakowa będą mogli wziąć udział w wyjątkowej, uteatralizowanej zabawie. Oprócz tego będzie możliwość nauki tańców towarzyskich oraz wzięcia udziału w licznych konkursach.

Najnowsze