Sylwester 2022 - jak wypada? Czy 31 grudnia jest dniem wolnym?

2022-12-09 13:37
Sylwester 2022 - jak wypada? Czy 31 grudnia jest dniem wolnym?
Autor: Pexels

Sylwester jest wyjątkową okazją, która kończy stary rok oraz rozpoczyna nowy. Hucznie obchodzi go znaczna część ludzi na całym świecie! Wiele osób zastanawia się, jak wypada ten na przełomie 2022/23 roku? Czy można spodziewać się, że będzie dniem wolnym od obowiązków zawodowych? Kiedy trzeba będzie wrócić do pracy?

Do 31 grudnia zostało już naprawdę niewiele czasu! Ten dzień zbliża się wielkimi krokami! Noworoczne imprezy, organizowane w całej Polsce, odbędą się niedługo. Sylwester jest jedną z ulubionych okazji rodaków, na równi ze świętami Bożego Narodzenia. Każdy czeka z utęsknieniem na moment, podczas którego będzie mógł pożegnać stary rok i przywitać nowy. To niezwykle emocjonujące! Nie ma co się więc dziwić, że każdego roku tak wiele osób zastanawia się, kiedy wypada Sylwester? Co to za dzień tygodnia? A przede wszystkim, czy jest to dzień wolny od pracy oraz kiedy trzeba będzie wrócić do codziennych obowiązków?

Boże Narodzenie 2022 - dni wolne. Wtedy będziesz mieć szansę na odpoczynek!

Zrobiłam FIT kalendarz adwentowy | ESKA XD - Fit vlog #63

Kiedy wypada Sylwester 2022?

Sylwester 2022 zbliża się ogromnymi krokami. Imprezy, z okazji żegnania starego roku oraz witania nowego, należy powoli zacząć organizować. W końcu wypadałoby, aby spędzić ten dzień jak najlepiej, w gronie najbliższych osób. Zwykle 31 grudnia nie jest dniem wolnym od pracy. W tym roku jednak wypada w sobotę, co oznacza, że pracownicy, którzy pracują od poniedziałku do piątku, będą mieć wolne tego dnia. Nowy Rok również będzie dniem wolnym, gdyż wypada w niedzielę. Ze względu na to nie będzie można go niestety odebrać. Już 2 stycznia należy stawić się w miejscu pracy.

Kalendarz dni wolnych od pracy 2023. To wtedy możesz liczyć na odpoczynek!

Kiedy następny wolny dzień?

Na następne wolne wcale nie trzeba będzie długo czekać. Już 6 stycznia czeka Was święto, które jest ustawowo wolne. Oznacza to, iż niektórzy pracownicy oraz uczniowie, będą mogli cieszyć się długim weekendem!

Sonda
Jak zazwyczaj spędzasz sylwestra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze