Sylwester 2022/2023 - oryginalne pomysły na świętowanie Nowego Roku. Co robić 31 grudnia?

2022-10-04 14:57
Sylwester
Autor: Canva

Sylwester 2022/2022 jest coraz bliżej! już wkrótce będziemy żegnali aktualny rok. Wielu osobom może się wydawać, że to zdecydowanie za wcześnie na myślenie o tym wydarzeniu. Inni mogą jednak stwierdzić, że już teraz warto zastanowić się, co robić w tę wyjątkową noc. Mamy dla was kilka ciekawych pomysłów.

Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. Wydawałoby się, że do Sylwestra 2022/2023 jeszcze dużo czasu, ale ten szybko mija. Z tego powodu przygotowaliśmy listę pomysłów, którzy już teraz chcą zaplanować ten szampański wieczór.

ZOBACZ TAKŻE: Święta 2022 - wolne od pracy. Kalendarz świąt i dni wolnych od pracy w 2022

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Sylwester 2022/2023 - pomysły na koniec roku

Wyjazd za granicę

Z racji tego, że do Sylwestra jeszcze 100 dni, jest dużo czasu na zaplanowanie niezapomnianej imprezy za granicą. Wenecja, Paryż, Mediolan, Barcelona, Wiedeń - to miasta, w których spędzenie ostatniej nocy w roku byłoby niesamowitym pomysłem. Niektóre biura podróży oferują nawet specjalne oferty z tej okazji.

Domek w górach

Sylwester w górach to klasyk. ale w ostatnich latach dostępny dla coraz mniejszej liczby osób. Ceny co roku rosną, a miejsc i tak brakuje. Wcześniejsze zarezerwowanie miejsc to idealny pomysł dla tych, którzy marzą o takim spędzeniu Sylwestra.

Impreza pod ziemią

Jesteście fanami balów sylwestrowych, ale znudziły was tradycyjne imprezy w domach weselnych czy lokalnych salach gimnastycznych? Idealną odskocznią od rutyny będzie impreza pod ziemią! Takie oferty można znaleźć w Wieliczce, czy w Bochni. Warto jednak się śpieszyć, bo chętnych nie brakuje.

Maratony w piżamie

Uwielbiacie dobre kino, a macie dość głośnych imprez? Zaproście znajomych na wspólny, sylwestrowy maraton. Odpowiednio wczesne zaproszenie gości sprawi, że będą mogli do was przyjechać nawet przyjaciele z daleka. Będą mieli czas na zaplanowanie wyjazdu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze