Sylwester 2021/22 w Warszawie odwołany! Zapadła decyzja

2021-10-29 15:37
sylwester
Autor: pixabay.com

Co roku wiele osób decyduje się na spędzenie Sylwestra na koncertach plenerowych. W tym roku fani imprezy w Warszawie nie będą zadowoleni. Podjęta została decyzja w sprawie koncertów. Sylwester 2021/22 w stolicy został odwołany! Powodem jest wzrost zakażeń koronawirusem.

Sylwester 2021/22 w stolicy nie odbędzie się! Fani imprezy są zawiedzeni decyzją. Sylwester w Warszawie od 2016 roku transmitowany był przez Telewizję TVN. W tamtym roku koncerty również zostały odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. Warto przypomnieć, że w dniach 31 grudnia oraz 1 stycznia w ubiegłym roku obowiązywały dodatkowe obostrzenia. Od godziny 19 do godziny 6 dnia następnego trwał zakaz przemieszczania. W ubiegłym roku Telewizja TVN w czasie, w którym zazwyczaj trwały koncerty emitowała seriale. Być może i tym razem sytuacja się powtórzy.

Pamiętasz hit Agnieszka? Kultowy numer zespołu Łzy doczekał się rapowej wersji!

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Sylwester w Warszawie odwołany 

Na temat odwołania imprezy dla portalu tvnwarszawa.pl wypowiedziała się rzeczniczka stołecznego ratusza Monika Beuth-Lutyk. Mówiła:

Zdecydowaliśmy się odwołać w tym roku miejską zabawę. W żywiołowych okolicznościach, z jakimi mam do czynienia podczas imprezy sylwestrowej, bardzo trudno jest zadbać o obostrzenia covidowe. Czwarta fala epidemii mocno się nakręca, co widzimy w miejskich szpitalach. Szczyt zakażeń jeszcze przed nami, dlatego znowu musimy odpuścić sobie duże wydarzenia wspólne. W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców nie możemy tworzyć okazji do takich radosnych spotkań.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze