Ania Wyszkoni

i

Autor: materiały prasowe

Pamiętasz hit Agnieszka? Kultowy numer zespołu Łzy doczekał się rapowej wersji!

2021-10-31 18:11

Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka... Kto nie zna tego hitu? Chyba nie ma takiej osoby! To właśnie dzięki temu utworowi, będąca wówczas wokalistką zespołu Łzy Ania Wyszkoni, rozpoczęła trwającą już 25 lat karierę muzyczną. W związku z tak ważnym jubileuszem wokalistka zaprezentowała nową wersję hitu. Gościnnie pojawił się na niej Janusz Walczuk.

Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka to refren, który bez wątpienia zna każdy. Był rok 2001, gdy dzięki temu kawałkowi, o działającej od 1996 roku grupie Łzy i śpiewającej w niej Ani Wyszkoni dowiedziała się cała Polska. Z każdym kolejnym numerem zespół zdobywał coraz więcej fanów, aż w końcu stał się jedną z najbardziej znaczących formacji na polskim rynku muzycznym. Świadczą o tym setki tysięcy sprzedanych płyt i kawałki, które na stałe zapisały się w sercach milionów osób. Po 14 latach działalności Ania Wyszkoni odeszła z Łez i rozpoczęła karierę solową. Świętująca w tym roku 25-lecie kariery muzycznej gwiazda polskiej piosenki zawsze powtarza jednak, że jest wdzięczna za to, co udało jej się osiągnąć wspólnie z chłopakami. W związku z tak ważnym jubileuszem, jakim jest ćwierćwiecze pracy artystycznej, Ania Wyszkoni zaprezentowała nową wersję swojego pierwszego hitu. Agnieszka '21 znacznie różni się od oryginału! Artystka zaprosiła do współpracy obiecującego rapera Janusza Walczuka.

Sonda
Podoba ci się nowa wersja hitu Agnieszka?

Hit Agnieszka w nowej wersji

O tym, że Anna Wyszkoni i Janusz Walczuk mogą połączył siły i nagrać wspólny numer informowaliśmy już kilka tygodni temu. Dziś, 29 października, do sieci trafił efekt współpracy jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek i młodego rapera. Artyści nie zdecydowali się jednak na stworzenie premierowego kawałka, a na odświeżenie kultowego hitu Agnieszka. Jak wyszło? Sprawdźcie sami! Agnieszka '21 promuje pierwszy w karierze Ani Wyszkoni album typu greatest hits - Nieznośna lekkość hitu, na którym znalazły się najpopularniejsze kawałki z jej repertuaru oraz tak zwane muzyczne rarytasy.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!