Sylwester 2020/2021: symulator fajerwerków robi furorę! Jak z niego skorzystać?

2020-12-29 12:10
Sylwester 2020/2021: symulator fajerwerków robi furorę! Jak z niego skorzystać?
Autor: canva.com Sylwester 2020/2021: symulator fajerwerków robi furorę! Jak z niego skorzystać?

W trakcie organizowanych imprez sylwestrowych, jednym z nieodłącznych punktów są fajerwerki. Niektóre miasta już od kilku lat organizują w tym czasie pokaz laserowy, bądź świetlny. Jeżeli nie chcecie rezygnować jednak z corocznego spektaklu, to ostatnio rekordy popularności bije symulator sztucznych ogni. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Sylwester 2020/2021: symulator fajerwerków robi furorę! W trakcie nie tylko dużych sylwestrowych imprez, ale również na mniejszych imprezach noworocznych, bardzo często organizowane są pokazy sztucznych ogni. Barwne fajerwerki rozświetlały niebo nad naszymi głowami, kiedy my składaliśmy życzenia swoim bliskim, oraz przyjaciołom. Był to nieodłączny element imprez. W tym roku większość z nas, będzie spędzała sylwestra w mniejszym gronie niż zazwyczaj. W sieci pojawił się jednak symulator pokazów pirotechnicznych. Jak z niego skorzystać?

ESKA XD #012

Sylwester 2020/2021: symulator fajerwerków - jak skorzystać?

Symulator fajerwerków 3D jest dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza podstawowa, została zaprojektowana jako gra. Droższa wersja Pro służy do planowania pokazów dla firm pirotechnicznych. Jednak firma FWsim postanowiła, że w tym roku stworzy symulator, dzięki któremu będziemy mogli zaprojektować swój własny pokaz. Możemy wybrać spośród 486 efektów, a także dostosować je pod względem koloru i muzyki. Taki pokaz, możecie wyeksportować do pliku AVI lub MP4 w jakości HD i przesłać film na YouTube, aby móc udostępnić znajomych. 

Jak pobrać symulator sztucznych ogni?

Symulator sztucznych ogni, możecie pobrać ze strony internetowej TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze