Sylwester 2019 - najlepsze HITY na Sylwestra! [PLAYLISTA]

2019-12-31 13:07 RW
Sylwester 2019 - najlepsze HITY na Sylwestra! [PLAYLISTA]
Autor: Zvonimir Barisin/CROPIX/SIPA/EAST NEWS Sylwester 2019 - najlepsze HITY na Sylwestra! [PLAYLISTA]

Muza na Sylwestra? Wciąż macie problem z wybraniem najlepszych, najgorętszych i najbardziej imprezowych numerów? Mamy dla was idealne rozwiązanie, które rozwiąże ten kłopot. Sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

Sylwester 2019 - najlepsze HITY na Sylwestra sprawią, że ostatni wieczór roku będzie wyjątkowy. Jakie hity na Sylwestra 2019/2020 wybrać? Playlista sprawia wam spory problem, bo nie wiecie, które utwory najlepiej rozgrzeją waszych znajomych na sylwestrowej domówce? Dobrze trafiliście, bo w tym miejscu podpowiadamy, co zrobić, by zagwarantować przyjaciołom najlepszą atmosferę. Playlista na Sylwestra musi się składać z najbardziej energicznych i tanecznych kawałków. W związku z tym z Waszych głośników powinien wybrzmieć jeden z hitów tego roku, Freed From Desire od Drenchill. Nie może zabraknąć również All Day and Night, pod którym podpisuje się Jax Jones i Martin Solveig. Sylwester 2019/2020 będzie w pełni udany, gdy wasi znajomi usłyszą hit Ona by tak chciała od Ronniego Ferrari. Gwarantujemy, że jeśli puścicie ten numer, to wszyscy błyskawicznie zaczną się bujać do rytmu. W czasie sylwestrowego party nie może na niej zabraknąć także nieco spokojniejszych piosenek na odetchnięcie. Proponujemy megahit Survive od Don Diablo, Obsessed od Dynoro czy chociażby romantyczne Some Say, za które odpowiada Nea.

Sylwester 2019 - najlepsze HITY na Sylwestra! [PLAYLISTA]

Najlepsze hity na Sylwestra 2019/2020 usłyszycie tylko w Radiu ESKA! Przygotowaliśmy dla Was playlistę, która wprawi was w imprezowy nastrój. Co więcej, podczas trwania Sylwestrowej Impreski, dobrej zabawy nie przerwą wam reklamy. Od godziny 20:00 Sylwestrowa Impreska w Radiu ESKA - bez reklam, bez gadania, bez przerwy!

Radio ESKA - WŁĄCZ ONLINE

Najnowsze