Sylwester 2018 Zakopane - Alvaro Soler gwiazdą wieczoru. Co zaśpiewa?

2018-12-30 22:52
sylwester
Autor: Marcin Jurkiewicz/East News sylwester

Wiadomo już, kto będzie gwiazdą wieczoru podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Co zaśpiewa Alvaro Soler podczas sylwestrowej imprezy?

Sylwester 2018 Zakopane - na estradzie zobaczymy najlepsze gwiazdy muzyki zarówno polskiej jak i zagranicznej. W tym roku Sylwester z Dwójką organizowany jest na Górnej - a nie jak w ubiegłych latach Dolnej - Równi Krupowej. Organizatorem zabawy jest oczywiście Miasto Zakopane oraz TVP. Jakie niespodzianki przygotowali organizatorzy?

Sylwester 2018 Warszawa, Zakopane, Stadion Śląski [PROGRAM, INFORMACJE, MIASTA]

Sylwester 2018 Zakopane - artyści

Na imprezie sylwestrowej w Zakopanem każdy znajdzie coś dla siebie. Na scenie zobaczymy między innymi Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, Roksanę Węgiel, Sławomira, Natalię Szroeder, Margaret, Sylwię Grzeszczak, duet Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri. Organizatorzy ogłosili także gwiazdę wieczoru - będzie nią Alvaro Soler. Co zaśpiewa hiszpański piosenkarz?

Sylwester 2018 Zakopane - Alvaro Soler

Przystojny wokalista z pewnością zaśpiewa swoje największe hity. Nie zabraknie tegorocznej produkcji La Cintura a także piosenek Agosto i Sofia.

Alvaro Soler

Alvaro Soler urodził się 9 stycznia 1991 roku w Barcelonie. Ma na swoim koncie dwa albumy studyjne - Eterno agosto i Mar de colores. Hity El mismo sol, Agosto, Sofia czy Libre przez długi czas królowały na szczytach list przebojów. Jego muzyka przenosi nas w luźny, hiszpański klimat.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze