Sylwester 2018 - Warszawa, Zakopane, Wrocław, Kraków. Co się będzie działo?

i

Autor: wbf

Sylwester 2018 - Warszawa, Zakopane, Wrocław, Kraków. Co się będzie działo?

2018-10-22 15:18

Warszawa, Zakopane, Wrocław i Kraków - co się będzie działo w sylwestra 2018? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły na ESKA.pl

Sylwester 2018Warszawa, Zakopane, Wrocław, Kraków - co się będzie działo 31 grudnia? Przewodnik po tych miastach, a dokładniej po zaplanowanych imprezach podrzucamy w tym miejscu. Ostatni wieczór w roku należy spędzić tak, by był zapamiętany na bardzo długo. Świętujcie zakończenie 2018 wraz z największymi gwiazdami!

Sylwester 2018 - Warszawa

Co się będzie działo 31 grudnia 2018? Warszawa? Tego jeszcze nie wiadomo! Pewne jest to, że warszawski Ratusz przygotuje sporo muzycznych niespodzianek. Rok temu na placu Bankowym wystąpiły takie gwiazdy, jak: Agnieszka Chylińska, Bajm, Grzegorz Hyży, Ewelina Lisowska, Cleo, Perfect czy Mateusz Ziółko. Czekamy na pierwsze ogłoszenia tegorocznej imprezy! 

Sylwester 2018 - Zakopane

Sylwester w Zakopanem to od jakiegoś czasu tradycja. Ludzie z całej Polski przyjeżdżają do stolicy polskich gór po to, by bawić się w rytm hitów największych gwiazd. Zabawa odbywa się typowo zimowej atmosferze. Jeden z zespołów przyznał się, że będzie występować na sylwestrowej imprezie w Zakopanem. Mowa o twórcach nowej wersji hitu (I Just) Died In Your Arms, Komodo.

Sylwester 2018 - Wrocław

Sylwester 2018/2019 we Wrocławiu jest już przygotowywany od wakacji. Sylwestrowa impreza odbędzie się pod hasłem Wrocław Respect, a całość wyreżyseruje i poprowadzi w języku polskim i angielskim Paweł Gołębski. Osoby odpowiedzialne za wydarzenie nie zdradają szczegółów dotyczących gwiazd imprezy, ale zapewniają, że wystąpią twórcy wielkich przebojów, znanych w Polsce i na całym świecie. Nad rynkiem ma zawisnąć gigantyczna dyskotekowa kula. W trakcie sylwestrowej nocy w stolicy Dolnego Śląska zaplanowane jest symboliczne uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą na imprezę narodowych flag i szalików.

Sylwester 2018/2019 na rynku we Wrocławiu. Znamy już pierwsze szczegóły imprezy! [ZDJĘCIA]

Sylwester 2018 - Kraków

Kto wystapi w Krakowie? Na temat imprezy w tym mieście na razie nic nie wiadomo. Pewne jest to, że urząd zorganizuje imprezę, jednak nie wiadomo, jaki będzie jej scenariusz. Czekamy na informacje!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE