Sylwester 2018 - Warszawa, Zakopane, Szczecin, Kraków. Jakie gwiazdy wystąpią?

2018-12-31 13:26 k.w.
sylwester
Autor: Marcin Jurkiewicz/East News sylwester

Sylwester to okazja do wysłuchania największych gwiazd muzyki na żywo. Zobacz, kto wystąpi na miejskich imprezach w Polsce.

Sylwester 2018 - Warszawa, Zakopane, Szczecin, Kraków. Na estradach w całym kraju pojawią się największe gwiazdy muzyki, zarówno polskiej jak i zagranicznej. Kto wystąpi na imprezach sylwestrowych w największych miastach w Polsce? Sprawdź już teraz na ESKA.pl

Pogoda na Sylwestra 2018/19 - jak będzie 31 grudnia?

Sylwester 2018 Warszawa

Mieszkańcy Warszawy rok pożegnają ponownie na Placu Bankowym. To właśnie tu odbędzie się miejska impreza sylwestrowa. Na scenie wystąpią: Bajm, Natalia Nykiel, Sarsa, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół IRA, Wilki, Anna Wyszkoni, Sound'n'Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty i Sławek Uniatowski.

Sylwester 2018 Zakopane

Na Sylwestrze Marzeń z Dwójką każdy znajdzie coś dla siebie. Zaśpiewają: Roksana Węgiel, Komodo, Natalia Szroeder, Margaret, Marcin Sójka, Sylwia Grzeszczak, Michał Szczygieł, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, bracia Golec, Zenek Martyniuk i Akcent, zespół Boys, zespół Weekend, duet Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri oraz Alvaro Soler. Wydarzenie poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Sylwester 2018 Szczecin

Nadmorska impreza w Szczecinie będzie pełna niespodzianek. Podczas koncertu usłyszymy największe hity światowych muzyków, w wykonaniu polskich gwiazd. Wszystko za sprawą uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, których będzie można podziwiać na żywo, a nie sprzed telewizora. Wystąpią: Honorata Skarbek, Maria Tyszkiewicz, Mariusz Totoszko, Marek Kaliszuk, Agnieszka Twardowska oraz Michał Rudaś. Prowadzącymi będą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski, również związani z popularnym show.

Sylwester 2018 Kraków

Kraków przygotował aż trzy sceny, a na każdej z nich usłyszymy inny gatunek muzyczny. Na estradzie na Rynku Głównym wystąpią Flirtini DJ set, BOKKA, KAMP!, Otsochodzi, Facheroia oraz Quebonafide. Na scenie przy Alei Róż pojawi się Dj Vasil, a na Placu Wolnicy usłyszymy Andrzeja Zagajewskiego oraz Daniela Drumza.

Najnowsze