Sylwester 2018 TVN. Kto wystąpi na Sylwestrze w Warszawie?

2018-12-31 13:25
Sylwester 2018 - Warszawa, Zakopane, Wrocław, Kraków. Co się będzie działo?
Autor: wbf

Jedna z największych imprez sylwestrowych odbędzie się w Warszawie. Kto wystąpi na Sylwestrze współorganizowanym przez telewizję TVN?

Sylwester 2018 TVN - kto wystąpi na Placu Bankowym? W 2017 roku mieszkańcy Warszawy bawili się przy utworach Agnieszki Chylińskiej, Eweliny Lisowskiej, Cleo, Kayah, Kasi Kowalskiej czy też Blue Cafe. Kto wystąpi na warszawskiej estradzie w tym roku? Z pewnością nie zabraknie największych gwiazd muzyki.

Sylwester 2018 Warszawa, Zakopane, Stadion Śląski [PROGRAM, INFORMACJE, MIASTA]

Sylwester 2018 TVN - miejsce

Do 2016 roku, Sylwester w Warszawie odbywał się na placu Defilad, pod Pałacem Kultury i Nauki. W 2018 roku impreza sylwestrowa w Warszawie, tak samo jak rok wcześniej, odbędzie się na Placu Bankowym.

Sylwester 2018 TVN - kto wystąpi?

W tym roku, Warszawę będą rozgrzewać: Bajm, Natalia Nykiel, Sarsa, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół IRA, Wilki, Anna Wyszkoni, Sound'n'Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty i Sławek Uniatowski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze