Sylwester 2018 - Toruń, Koszalin, Zamość. Kto wystąpi podczas sylwestrowej nocy?

2018-12-31 11:34 k.w.
Sylwester 2018 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie?
Autor: Foto Olimpik/REPORTER Sylwester w Warszawie

Sylwestrowa zabawa jest organizowana nie tylko w największych miastach w Polsce. Sprawdź, jak możesz spędzić Sylwestra w Toruniu, Koszalinie i Zamościu.

Sylwester 2018 - Toruń, Koszalin, Zamość - jak spędzić ostatni dzień roku? Aby sylwestrowa impreza była udana, potrzebujemy dwóch najważniejszych rzeczy - dobrej muzyki i towarzystwa najbliższych nam osób. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie spędzisz zakończenie roku, podrzucamy kilka informacji o imprezach miejskich w Toruniu, Koszalinie i Zamościu.

Sylwester 2018 Warszawa. Kto wystąpi na Sylwestrze TVN?

Sylwester 2018 Toruń

Impreza sylwestrowa w Toruniu rozpocznie się o 22:30 na Rynku Staromiejskim. To wtedy swój występ rozpocznie zespół Trzy Korony 2000. Zaśpiewa on znane piosenki Krzysztofa Klenczona - m.in. Port, 10 w skali Beauforta oraz Kronika podróży. Swój występ grupa zakończy na chwilę przed północą. Wówczas na scenie pojawi się prezydent Michał Zaleski, a na niebie rozbłyśnie pokaz sztucznych ogni. Nowy Rok mieszkańcy Torunia przywitają przy dźwiękach muzyki Elektrycznych Gitar. Zespół zaprezentuje swoje największe hity - Kiler, Co ty tutaj robisz czy Włosy. Koniec imprezy planowany jest na 1:20.

Sylwester 2018 Koszalin

W Koszalinie sylwestrowe szaleństwo rozpocznie się o godzinie 23:15. Na Rynku Staromiejskim wystąpi Danzel. Zaśpiewa swoje najbardziej znane utwory. O północy na scenie pojawi się prezydent miasta Piotr Jedliński, który złoży mieszkańcom życzenia i wraz z nimi obejrzy pokaz fajerwerków.

Sylwester 2018 - Zamość

Tu sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godzinie 20. Na scenie umiejscowionej na Rynku Wielkim pojawi się Dj FairDaddy, który zachęci do tańca house’owym brzmieniem.  Po nim wystąpią Rebeka oraz Fisz Emade Tworzywo. O północy prezydent miasta Andrzej Wnuk złoży mieszkańcom Zamościa noworoczne życzenia.

Najnowsze