Sylwester 2017 - Edyta Górniak ma dostać 200 tysięcy

2017-11-08 15:46
Sylwester 2017 - Edyta Górniak ma dostać 200 tysięcy
Autor: fot. WBF Edyta Górniak

Edyta Górniak ma dostać 200 tysięcy za występ na zabawie sylwestrowej w 2017 roku! Na ESKA.pl dowiecie się skąd artystka ma dostać taką sumę.

Sylwester 2017 już niedługo! Kolejne miasta ogłaszają artystów, którzy mają swoim występem uświetnić nadejście nowego roku. Jedną z gwiazd, które przyzwyczaiły nas do swoich sylwestrowych koncertów jest Edyta Górniak. Piosenki tej wokalistki rozgrzewają tłumy oczekujące na nowy rok ale tym razem równie emocjonujące są informacje o sumie, którą ma dostać za Sylwester 2017. Artystce zaproponowano 200 tysięcy złotych! Skąd takie pieniądze?

Sylwester 2017 Zakopane, Warszawa, Katowice >>

Pieniądze oferuje tajemnicza osoba

Edyta Górniak odbyła rozmowy z organizatorami sylwestra w Zakopanem gdzie miałaby wystąpić jako główna gwiazda. Jednak jak donosi Fakt artystka dostała równocześnie drugą propozycję! Ponoć milioner, którego tożsamości nie ujawniono, proponuje Edycie Górniak 200 tysięcy złotych za występ na swojej prywatnej imprezie sylwestrowej! Ponoć biznesmenowi marzy się impreza na miarę Hollywood. To stawia pod znakiem zapytania obecność gwiazdy w Zakopanem. Sama wokalistka jeszcze nie skomentowała sprawy.

The Voice Kids: Edyta Górniak pokazała zdjęcia z planu

Autor: brak danych

The Voice Kids coraz bliżej. W oczekiwaniu na premierę możemy podglądać, jak wygląda praca na planie show, a wszystko dzięki fotkom od Edyty Górniak.

 

Najnowsze