Sylwester 2016 w Toruniu - kto wystąpi podczas Sylwestrowej Rewii Przebojów?

i

Autor: Fot. wbf Dawid Kwiatkowski wystąpi w Toruniu

Sylwester 2016 w Toruniu - kto wystąpi podczas Sylwestrowej Rewii Przebojów?

2016-12-28 11:48

Sylwester 2016 w Toruniu: Kasia Kowalska, Dawid Kwiatkowski i Oversoul - to tylko część gwiazd, z którymi mieszkańcy i turyści przywitają 2017 rok.

Sylwester 2016 w Toruniu rozpocznie się o 21:00 i potrwa ok. 4,5 godziny. Mieszkańcy i goście wezmą udział w wyjątkowej rewii popularnych przebojów i piosenek do tańca. O północy nie zabraknie pokazu sztucznych ogni oraz zwyczajowych życzeń, które wszystkim zgromadzonym na starówce przekaże prezydent Michał Zaleski. Sylwestrowa zabawa zakończy się o godzinie 1:30. - Zachęcamy torunian do udziału w miejskim sylwestrze. Zachęcamy, żeby przyjść z dobrym humorem i chęcią do wspólnej zabawy i składania sobie życzeń na Rynku Staromiejskim - zaprasza Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Sylwester 2016 w Toruniu - kto zagra?

O godzinie 21.00 rozpocznie się wyjątkowa rewia popularnych przebojów i piosenek do tańca. Na scenie pojawią się znani z radiowych anten wykonawcy, wielkie przeboje i energetyczne tancerki. Całość zakończy się o godzinie 1.30. Na scenie wystąpią:

  • Kasia Kowalska z zespołem. Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Sprzedała łącznie niemalże dwa miliony płyt. Zdobywczyni „Fryderyków” - najważniejszej polskiej nagrody muzycznej.
  • Dawid Kwiatkowski, muzyczny fenomen ostatnich lat, idol nastolatek pojawiających się tysiącami na jego koncertach, nierzadko czekających całą noc na zajęcie dobrego miejsca (ponad 300 000 fanów na Facebooku).
  • Cztery głosy The Voice of Poland, laureaci jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych poświęconych muzyce, cieszącego się milionową widownią, w tym finalista trzeciej edycji, Arkadiusz Kłusowski.
  • Oversoul. Młody, zdobywający coraz większą popularność w radiu zespół. Ich ostatni singiel miał 118 000 odsłon w serwisie YouTube.
  • Piosenki do tańca (zespół i tancerki). Kolorowy, coverowy zespół, grający polskie i światowe hity.

(Źródło: Urząd Miasta Toruń)