Sylwester 2015/16 na Times Square w Nowym Jorku [GWIAZDY, TRANSMISJA NA ŻYWO]

2016-01-01 0:54
Sylwester
Autor: fot. Bulls Sylwester 2015/16 na Times Square w Nowym Jorku [GWIAZDY, TRANSMISJA NA ŻYWO]

Sylwester 2015 na Times Square w Nowym Jorku obejrzycie za pośrednictwem transmisji na żywo, którą znajdziecie na ESKA.pl! Uroczystość powitania Nowego Roku na placu na Manhatanie, to już ponad stu letnia tradycja, której inicjatywa zrodziła się w 1904 roku. Sylwester w Nowym Jorku uważany jest za największy na świecie, bo co roku biorą w nim udział największe muzyczne gwiazdy. Kto wystąpi w Sylwestra na Times Square? Lista gwiazd i transmisja z nowojorskiego sylwestra dostępna jest na ESKA.pl. Wszyscy fani muzyki nie mogą tego przegapić!

To już 111. raz Sylwester na Times Square w Nowym Jorku będzie w centrum uwagi ludzi na całym świecie. Zapewne znów padnie kolejny rekord oglądalności relacji z placu na Manhatanie. Jedną z atrakcji przywitania Nowego Roku jest ball drop, czyli opuszczenie wielkiej kuli na jednym z wieżowców Times Square z napisem kolejnego rozpoczynającego się roku. Jest to tradycja, która została zapoczątkowała w 1907 roku. Czy Waszym marzeniem jest wzięcie udziału w sylwestrowej imprezie na Times Square? Jeśli tak, to wcale nas to nie dziwi, bo o znakomitą atmosferę zadbają największe gwiazdy ze świata muzyki i show-biznesu. Kto wystąpi podczas Sylwestra 2015/16 na Times Square? Lista gwiazd i stream do transmisji na żywo z imprezy w Nowym Jorku znajdziecie poniżej!

Sylwester 2015/16 na Times Square - kto wystąpi?

Co roku organizatorzy wszystkim uczestnikom zabawy sylwestrowej na Times Square oferują rozrywkę na najwyższym poziomie. W 2014 roku o oprawę muzyczną zadbała m.in. Taylor Swift, a jak będzie w tym roku? Nowojorscy mieszkańcy, a także turyści, którzy pojawią się 31 grudnia 2015 na placu na Manhatanie będą mogli zobaczyć występ:

  • Wiz Khalify (zaśpiewa See You Again)
  • Jessie J (Price Tag, Domino, Bang Bang, Masterpiece, czy hit z repertuaru John'a Lennona - Imagine)
  • Luke'a Bryana (medley Move and That’s My Kinda Night)
  • Demi Lovato (Cool For The Summer i Confident)
  • Carrie Underwood (medley Smoke Break, Heartbeat i Before He Cheats)
  • Daya (zaśpiewa swój cover hitu Hideaway, Sit Still Look Pretty, czy Empire State of Mind Alicii Keys)

Powyżej wymienieni artyści gwarantują muzyczne uniesienia na najwyższym poziomie. Przekonacie się o tym oglądając te wydarzenie za pomocą streamu, który znajdziecie poniżej!

>> Sylwester 2015 z Dwójką we Wrocławiu: Ewa Farna, Sarsa i Margaret. Lista gwiazd robi wrażenie!

Sylwester 2015 na Times Square stream live

Transmisja z największego i najpopularniejszego Sylwestra na świecie rozpocznie się o godzinie 11:55 czasu miejscowego, czyli u nas ok. 16:55. Pamiętajcie, że pomiędzy Warszawą a Nowym Jorkiem jest 5 godzin różnicy. 

>> Darmowy Sylwestr w Warszawie - pomysły na ostatnią chwilę!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze