Świeżaki - jak szybko dostać punkty nie uciekając się do kradzieży

i

Autor: screen YouTube/sklepybiedronka Świeżaki - jak szybko dostać punkty nie uciekając się do kradzieży

Świeżaki - jak szybko dostać punkty nie uciekając się do kradzieży

2017-09-12 14:28

Jak zdobyć Świeżaka? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy chcą mieć maskotkę w swoim domu. Jak szybko dostać punkty nie uciekając się do kradzieży, które zdarzają się coraz częściej?

Świeżaki z Biedronki to obecnie chyba najbardziej pożądany produkt w Polsce. Kolejna odsłona akcji Gang Świeżaków bije rekordy popularności. Niektórzy tak bardzo chcą mieć maskotkę w swoim domu, że uciekają się do kradzieży. Jak szybko dostać punkty i w legalny sposób zdobyć Świeżaki? Borówka Basia, Rzodkiewka Żaneta, Groszek Grześ i Kalafior Krzyś mogą być wasi w bardzo prosty sposób. 

Świeżaki - imiona maskotek z Biedronki >>

Jak zdobyć Świeżaka z Biedronki?

Świeżaka możemy zdobyć wymieniając naklejki (punkty), które otrzymujemy za zakupy zrobione w Biedronce. Aby otrzymać Świeżaka należy zebrać 60 punktów (bez konieczności dodatkowej zapłaty) albo 30 punktów, za które otrzymamy Juniora. Naklejkę (punkt) zdobędziemy wydając 40 zł. Łatwo przeliczyć, że musimy wydać 2400 zł, aby otrzymać maskotkę. Suma zawrotna, ale dyskont przewidział promocje dla stałych klientów. Dzięki karcie Biedronka, którą pokażemy przy kasie, a w koszyku będziemy mieli warzywo albo owoc kwota, którą powinniśmy zebrać spada do 800 zł. Uwaga - przy jednorazowym zakupie możemy uzyskać maksymalnie 60 punktów. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE