Święta Bożego Narodzenia 2021: jak dobrze znasz polskie kolędy? [QUIZ]

2021-12-26 16:35
Święta Bożego Narodzenia 2021: jak dobrze znasz polskie kolędy? [QUIZ]
Autor: canva.com Święta Bożego Narodzenia 2021: jak dobrze znasz polskie kolędy? [QUIZ]

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz bliżej. Ponownie zasiądziemy za suto zastawionymi stołami i będziemy mieli okazje pośpiewać rodzinnie najpiękniejsze polskie kolędy. Czy znacie je wszystkie? Sprawdźcie się w naszym specjalnym quizie.

Najpiękniejsze polskie kolędy takie jak Wśród nocnej ciszy, Jezus Malusieńki czy Przybieżeli do Betlejem znają całe pokolenia. Już w szkole uczymy się tekstów i śpiewamy na akademiach, jasełkach czy w trakcie pasterki w kościele. Oprócz tego również kolędujemy przy stole wspólnie z rodziną. Postanowiliśmy przygotować dla Was wyjątkowy quiz, który sprawdzi znajomość polskich kolęd. Prawdziwy znawca nie będzie miał problemu zdobyć 15/15.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Święta Bożego Narodzenia 2021: jak dobrze znasz polskie kolędy? [QUIZ]

Kolędy to tradycja, bez której nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Nic dziwnego. Dlatego stworzyliśmy quiz, który sprawdzi Waszą znajomość.

Jak dobrze znasz polskie kolędy?

Pytanie 1 z 10
Bóg się rodzi, moc truchleje,
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze