Święta 2013: Kelly Clarkson - Underneath The Tree. Jest już lyric video do świątecznej piosenki Kelly! [VIDEO]

2013-10-29 16:54

Kelly Clarkson - Underneath The Tree. Jest już tekstowy teledysk do piosenki, którą przygotowała Kelly specjalnie na Święta 2013! Jak wygląda Boże Narodzenie w animowanym klipie Kelly? Sprawdź na Eska.pl!

Kelly Clarkson - Underneath The Tree. Na YouTube pojawiło się właśnie lyric video do piosenki, którą przygotowała Kelly specjalnie na Święta 2013! Utwór promuje wydany 25 października 2013 album Wrapped In Red - na którym znalazły się wyłącznie nagrania kojarzące się z Bożym Narodzeniem - wszystkie w wykonaniu Kelly.

>>> Gramy, nie gadamy - na eskaGO! <<<

Część z piosenek zawartych na Wrapped In Red to ponadczasowe, wielokrotnie coverowane klasyki jak Have Yourself A Merry Little Christmas czy Please Come Home for Christmas. Inne, to zupełnie nowe kawałki, w których tworzeniu brała udział sama Kelly. Jednym z nich jest właśnie Underneath The Tree.

Kelly Clarkson - Underneath The Tree. Zobacz pełne świątecznego klimatu lyric video - na Eska.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze