Światowy dzień pocałunku: najlepsze piosenki z pocałunkiem w roli głównej [GALERIA]

2022-07-06 11:53
Światowy dzień pocałunku: najlepsze piosenki z pocałunkiem w roli głównej
Autor: canva.com Światowy dzień pocałunku

6 czerwca obchodzimy Światowy dzień pocałunku. To szczególnie lubiane święto, bo każdy z nas lubi okazywać czułość swojej ukochanej osobie. Pocałunki od zawsze były inspiracją dla muzyków z całego świata. Z okazji święta prezentujemy najlepsze utwory z pocałunkami w roli głównej. Sprawdź czy znalazł się wśród nich Twój ulubiony!

6 czerwca obchodzimy Światowy dzień pocałunku. Co ciekawe, to święto pojawia się w kalendarzu aż 4 razy! Nic dziwnego - każdy z nas lubi się przecież całować. Poprzez różne rodzaje pocałunku możemy okazywać sobie uczucie, oddanie, czułość czy nawet troskę i szacunek. Może dlatego pocałunek jest tak popularnym motywem wśród artystów, którzy od wielu lat piszą utwory na jego temat. Z okazji Światowego dnia pocałunku przygotowaliśmy listę największych hitów, które opowiadają o najrozmaitszych rodzajach pocałunku!

Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze